нов 18 2020

Žak pobedio, Gusar izgubio

STK Egyseg STK Žak 0:4
Rajić Dalibor
Loboda Dario
11:9 4:11 7:11 7:11
1:3
Jakovljev Ignjat
Balović Slobodan
5:11 11:13 5:11
0:3
Rajić Borislav
Glavaški Milutin
11:4 8:11 5:11 8:11
1:3
Rajić Borislav / Rajić Dalibor
Loboda Dario / Glavaški Milutin
8:11 6:11 6:11
0:3
STK Detelinara 2015 MG STK Gusar 4 : 1
Vučinac Pavle
Josić Siniša
11:8 11:7 12:10
3:0
Čičevski Teodor
Bajčev Srđan
13:11 11:7 11:7
3:0
Smiljić Vladimir
Milić Siniša
11:6 11:9 11:6
3:0
Vučinac Pavle / Živkov Borislav
Josić Siniša / Milić Siniša
14:12 8:11 11:8 8:11 9:11
2:3
Vučinac Pavle
Bajčev Srđan
11:6 11:3 11:6
3:0

нов 18 2020

Sloga se oglasila povodom dešavanja u Bečeju

FK Sloga iz Čonoplje, član Srpske lige „Vojvodina“ uputila je saopštenje za javnost Fudbalskom savezu  Vojvodine, sudijskoj  organizaciji FS Vojvodine i sportskoj javnosti povodom ponašanja sudija na utakmici 17. kola u Bečeju, između OFK Bečej 1918 – FK Sloga 0:2 (0:1).

Saopštenje FK Sloga možete pročitati u prilogu.

нов 18 2020

Ravangrad poražen od Jadrana

Ravangrad – Jadran (Feketić) 19:32 (10:13)

Ravangrad: Bošnjak, Benjak 1, Ćirić, Orlić 3, V. Dokmanov, Lazić 4, Cvetković 3, N. Dokmanov 1, Vezmar 2, Basta, Pejić 5, L. Mihaljev, Krstin, Popović, J. Mihaljev.

нов 16 2020

Клубови потписују уговоре

Потписивање Уговора по расподели дела средстава Јавног позива за спорт за 2020. годину
(годишњи програми и манифестације) одржаће се у „Плавој сали“ Соколског Дома у понедељак, уторак и среду, 16. 17. и 18.11.2020. године од 12 до 14 часова.

Обавезно понети попуњен образац ревидираног буџета (у прилогу), како за годишње програме, тако и за манифестацију. Без донетог ревидираног буџета, потписаног и овереног од стране законског заступника организације, неће бити могуће потписати Уговор.

У складу са препоруком о придржавању мера безбедности, одређен је распоред потписивања Уговора.

Понедељак 16.11.
12:00 – ССК Полет, ФК Раднички 1912, Рвачки клуб Соко, КК Џокер
12:15 – 14:00 – Сви фудбалски клубови, сви рукометни клубови

Уторак 17.11.
12:00 – 14:00 – Кошарка, одбојка, пливање, стони тенис, кајак, рвање, атлетика, џудо, гимнастика, бициклизам, стрељаштво, триатлон, тенис, бокс, дизање тегова, КБК Кобра и КБС Галактик.

Среда 18.11.
12:00 – 13:30 – Боћање, шах, куглање, бовлинг, карате, плес, аероспорт, роњење, бејзбол, аикидо, планинартсво, спортски риболов, СК Фигура, Кросминтон, СУ Студент, Ауто мото клуб 025, Југозападна Бачка.

Молимо Вас да се придржавате утврђеног распореда потписивања. Обавезно понети заштитну маску.

нов 16 2020

Žak Junior trijumfovao u Subotici

Futsaleri Žak Juniora nastavljaju sa odličnim nastupima u prvenstvu Futsal lige Vojvodine grupa Zapad.

Oni su sinoć u Subotici savladali ekipu Spartaka sa 6:2 (2:1) i tako produžili seriju nepobedivosti.

Strelci: Srđan Vuković 4, Slobodan Bojić 2.

Žak Junior: Molnar, Radmanović, Vujin, Bojić, Vuković, Vukelić, Vidaković.

Tabela: Žak Junior 24, Leteći Holanđanin 18, Spartak 11, Hajduk 10, Leteći Bajmočani 7, Tango 6, Fortuna o.

нов 16 2020

Novi poraz odbojkaša, odbojkašicama bod

Druga liga Sever (muškarci)

Sombor – Stražilovo 0:3 (15:25, 19:25, 21:25)

Druga liga Sever (žene)

Volej Stars – Štrand Volej 2:3 (25:17, 16:25, 17:25, 25:22, 15.17)

нов 16 2020

Graničar bolji u derbiju

Somborelektro – Mladost BJ 28:32

Budućnost – Dalmatinac 38:21

Mladost – Ravangrad 38:31

Graničar – Grafičar 33:28

Kljajićevo – Borac 27:26

нов 16 2020

Identične pobede Radničkog 1912 i Sloge

Srpska liga Vojvodine

Tisa – 1.maj 1:0 (1:0)

Mladost GAT – Dinamo 1945 – 4:1 (3:1)

Feniks 1995 – Borac 4:1 (3:0)

Radnički (ZR) – Sloboda 0:1 (0:1)

Bečej 1918 – Sloga 0:2 (0:1)

Jedinstvo – Dunav 2:0 (1:0)

Radnički 1912 – Hajduk 1912 – 2:0 (1:0)

Kozara – Bačka 1901 – 3:2 (1:1)

Vojvodina 1928 – Vršac 0:2 (0:1)

Stari Grad – Omladinac 1:0 (0:0)

VFL Sever

Mladost (BP) – Obilić 6:0 (3:0)

Krila Krajine – Tekstilac 1:3 (0:0)

Mladost (T) – Mladost Apa 2:2 (1:1)

Njegoš – Tavankut 0:1 (0:1)

Bačka – ČSK 2:1 (0:1)

Hercegovac – Radnički 3:1 (1:1)

Bajša – Srbobran 4:0 (2:0)

Vojvodina (T) – Vojvodina (BG) 1:4 (1:2)

Vrbas – Crvenka 2:1 (1:1)

PFL Sombor

Žak – Maglić 1:0

Borac – Kulpin /

Omladinac – Slavija 2:3

Rusin – Polet 1:0

Budućnost (G) – Budućnost (M) 0:0

Borac 46 – Tvrđava 3:0

Kordun – BSK 1:0

Budućnost (P) – Radnički 1918 4:0

Zadrugar – Stanišić 1920 1:3

MFL – 1

Jedinstvo – Dunav 4:2

Mladost – Hajduk 2:5

Kula – Omladinac 1:2

Aleksa Šantić – Terekveš 3:1

OFK Odžaci – Lipar 0:4

Polet – Bratstvo 2019 0:3

Slobodba je ekipa Dinama 1923 iz Bačkog Brega

нов 16 2020

Stefan Liščević novi prvak države

Dana 14.11.2020 godina u Petrovcu na Mlavi održano je prvenstvo srbije za seonire/seniorke.

Rvači Radničkog su nastupili sa četiri takmičara i osvojili dve medalje.

Adriana Frgić je u kategoriji do 76 kg zauzela četvrto mesto i za nijansu joj je izmakla medalja.

Srđan Kovač je u kategoriji do 57 kg zauzeo treće mesto.

Najuspešniji naš takmičar bio je Stefan Lišćčević koji je sa četiri efektivne borbe i isto toliko pobeda postao prvak države i osvojio zlatnu medelju u kategorji do 70 kg. U istoj kategoriji je nastupio i Filip Frgić koji je ostao bez medalje.

нов 16 2020

Odličan nastup kik boksera na prvenstvu Srbije

Šestoro takmičara Kik boks klub “ KOBRA “ Sombor učestvovalo je na Prvenstvu Srbije u kick-light disciplini gde su osvojenih isto toliko medalja.
Tri srebrne medalje osvojili su Danja Uršprung (pioniri), Strahinja Momčilović (juniori), Miloš Balaša (seniori), dok su tri  bronzane medalje osvojili su Luka Mrđa (pioniri), Filip Marjanović (juniori), Strahinja Čulić (seniori).

Njih su sa klupe predvodili treneri Nemanja i Aleksandar Kovač.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com