Besplatni sportovi

Фудбал:

Клуб малог фудбала „Сомбор“ ( Апатински пут бб) ГХ „Мостонга“

Тренинзи се не наплаћују сениорима. Термини тренинга су:

Понедељак и четвртак од 22:00 – 23:00 часа – велика сала

Средом: 19:00 – 20:00 часова – мала сала

Контакт: Сава Мајсторов 061/154-04-36
Рукомет:

Рукометни клуб „Графичар“ Бездан (Омладинска 15, Бездан)

Тренинзи се одвијају у сали ОШ „Братство јединство“ Бездан по терминим:

Понедељак: од 16:00 – 18:00 часова – пионири

од 18: 00 – 19:30 часова – сениори

Уторак: од 16:00 – 18:00 часова – млађе категорије

Среда: од 16:00 – 18:00 часова – пионири

од 18:00 – 19:30 часова – сениори

Четвртак: од 16:00 – 18:00 часова – млађе категорије

Петак: од 16:00 – 18:00 часова – пионири

од 18:00 – 19:30 часова – сениори

Контакт: Роберт Хорват 063/892-24-80

 

Мушки рукометни клуб „Сомборелектро“

Сениори – понедељак: 19:00 – 20:30 часова

среда: 20:30 – 22:00 часа

петак: 19:00 – 20:30 часова

Кадети – понедељак: 19:00 – 20:30 часова

среда: 20:30 – 22:00 часа

петак: 19:00 – 20:30 часова

Пионири – понедељак: 19:00 – 20:30 часова

среда: 20:30 – 22:00 часа

петак: 19:00 – 20:30 часова

млађи пионири – понедељак: 19:00 – 20:30 часова

среда: 20:30 – 22:00 часа

петак: 19:00 – 20:30 часова

Мини рукомет – понедељак: 18:25 – 19:15 часова

уторак: 20:30 – 21:30 час

петак: 19:00 – 20:00 часова

Контакт: Милан Мискин 063/540-930

 

 

Рвање:

Рвачки клуб „Раднички“ Сомбор (Апатински пут бб). Тренинзи се одвијају у ГХ „Мостонга“

Понедељком, средом и петком од 19:00 – 20:30 часова

Уторком и четвртком од 20:30 – 22:15 часова

Контакт: Владимир Крстић 064/892-81-10

 

Рвачки клуб „Соко“ Сомбор. Тренинзи се одвијају у „Соколском дому“ ( Венац вој. Петра Бојовића 11)

Понедељак, среда и петак од 20:00 часова – тренинзи за младе

Понедељак, уторак, среда, четрвтак и петак од 21:30 час – старији

Контакт: Градимир Дедић 063/892-78-19

 

Шах:

Сомборски шаховски клуб (Читаоничка бр 9, 25000 Сомбор).

Термини тренинга: уторак и среда од 19:00 -20:30 и субота од 10:00 – 11:30 часова

Контакт: Јосип Декић 063/868-92-82

 

Атлетско рекреативни клуб „Со маратон“

Бесплатни тренинзи у суботу од 16:00 часова на градском хиподрому

Контакт: Дамир Марковић 060/167-77-78

 

Бокс, Кунг фу, Кик бокс и савате

Клуб борилачких спортова „Extreme“ ( Бранислава Нушића 27, Сомбор)

Све узрасне категорије су ослобођене чланарине. Тренинзи се одвијају:

Понедељком, средом и петком од 19:00 – 20:30 и од 20:35 – 22:00 часа

Контакт: Бранко Панзаловић 061/199-26-55

 

Боксерски клуб „Сомбор“

Све узрасне категорије и то:

Понедељак од 18:30 – 20:30 часова

Среда од 18:30 – 20:30 часова

Петак од 18:30 – 20:30 часова

Субота од 11:00 – 12:00 часова

Контакт: Стојан Кнежевић 066/200007

 

Kуглање:

Куглашки клуб „Вихор“ из Сомбора (Апатински пут 121, Сомбор)

Тренинзи се одвијају у куглани Кљајићево.

Термини:

Среда од 18:00-20:00 часова

Контакт: Бошко Миланков 025/422-046

 

Бициклизам:

Бициклистички клуб „S Team“ Сомбор

Тренеинзи се не наплаћују сениорима и рекреативцима.

Тренинзи се одвијају током целе недеље пре и после подне у зависности од временских услова.

Конаткт: Марко Сударић 064/232-66-66

 

Бициклистички клуб „Сомбор“

Тренинзи се одвијају свакодневно, а заједнички су суботом и недељом.

Контакт: Роберт Марткон 063/776-76-11

 

Гимнастика:

Гимнастички клуб „Младост“ из Бачког Моноштора ( ОШ “ 22.октобар“ Бачки Моноштор)

Понедељак од 18:30 – 20:00 часова

Петак од 17:30 – 19:30 часова

Субота од 16:00 – 17:30 часова

Контакт: Аница Перишкић 063/108-95-43

 

Кајак:

Кајакашки клуб „Дунав“ Бездан

Тренинзи су: уторак, четвртак и петак од 15:00 часова

субота од 10:00 часова

Контакт: Јанош Панда 063/560-632

 

Бесплатни програми Спортског савеза града Сомбора

„Соколски дом“, Венац вој.Петра Бојовића 11, Сомбор

Родитељ – дете ( од 3-4 године)

понедељак и среда од 16:30 – 17:15 часова

Скочко ( од 5-6 година)

понедељак и среда од 17:15 – 18:00 часова

Контакт: 025/436-787

 

Бесплатна рекреација у шаху за слепе, слабовиде, глуве,  наглуве, параплегичаре и квадриплегичаре

Сомборски шаховски клуб, Читаоничка бр.9, 25000 Сомбор

уторком од 16:30 – 18:00 часова

Контакт: 025/436-787

Бесплатна рекреација за III доба у шаху

уторком од 16:30 – 18:00 часова

Контакт: 025/436-787

Бесплатна рекреација у шаху за све грађане

уторак од 16:30 – 18:00 часова

Контакт: 025/436-787

 

Бесплатна рекреација за жене

Сомбор – МЗ „Нова Селенча“ ( Соћански пут, Сомбор)

Понедељак и среда од 18:00 – 19:00  часова

Уторак и четвртак од 17:00 – 18:00 часова

Кљајићево – Дом културе у Кљајићеву

Уторак од 19:00 – 20:00 часова

Петак од 20:00 – 21:00 час

Чонопља – ОШ „Мирослав Антић“ Чонопља

Уторак од 20:00 – 21:00 час

Петак од 21:00 – 22:00 часа

Станишић – ОШ „Иван Горан Ковачић“ Станишић

Уторак од 18:00 – 19:00 часова

Четвртак од 18:00 – 19:00 часова

Риђица – ОШ „Петар Кочић“ Риђица

Уторак од 18:00 – 19:00 часова

Четвртак од 18:00 – 19:00 часова

Стапар ОШ „Бранко Радичевић“ Стапар

Понедељак од 20:00 – 21:00 час

Среда од 20:00 – 21:00 час

Бачки Брег – ОШ „Моше Пијаде“ Бачки Брег

Уторак од 19:50 – 20:50 часова

Четвртак од 19:50 – 20:50 часова

Бездан – ОШ „Братство јединство“ Бездан

Уторак 18:30 – 19:30 часова

Четвртак 18:30 – 19:30 часова

Гаково – ОШ „Лаза Костић“ Гаково

Понедељак од 20:00 – 21:00 час

Среда од 20:00 – 21:00 час

Контакт: 025/436-787

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com