Category: Fudbal

нов 24 2017

Najava: Fudbal

POSLEDNJE KOLO JESENJEG DELA PRVENSTVA VOJVOĐANSKE LIGE –SEVER Subota 25.11.2017. u 13,00 časova SOMBOR:RADNIČKI-POLET(K) ČONOPLJA:SLOGA-MLADOST(T)

нов 17 2017

Najava: fudbal

-Vojvođanska liga SEVER Nedelja 19.11. u 13,00 časova B.BRESTOVAC:BSK-SLOGA BUDUĆNOST-RADNIČKI -Područna liga SOMBOR Subota 18.11. u 13,00 časova SOMBOR:ŽAK-BUDUĆNOST KULA:HAJDUK JUNIOR-STANIŠIĆ

нов 13 2017

Rezultati: fudbal

REZULTATI FUDBAL   -Vojvođanska liga SEVER SLOGA-SRBOBRAN 0-0 RADNIČKI-MLADOST APA 2-1 -Područna liga SOMBOR STANIŠIĆ-RUSIN 5-1 CRVENKA –ŽAK 4-0 -Međuopštinska liga SOMBOR 1.Razred DINAMO-OMLADINAC(D) 1-3 JEDINSTVO-KORDUN 0-0 RADNIČKI1918-HAJDUK 6-2 A.ŠANTIĆ-OMLADINAC(B) 2-1 RASTINA1918-DUNAV  3-1

нов 06 2017

Rezultati: Fudbal

Vojvođanska Liga SEVER Subota 04.11.2017. u 13,30 časova SRPSKI MILETIĆ:ZADRUGAR-RADNIČKI(S) 1-1 Nedelja 05.11.2017. u 13,30 časova PAČIR:BAČKA-SLOGA (Č) 2-1 -Područna liga SOMBOR Subota 04.11.2017. u 13,00 časova SOMBOR:ŽAK-VOJVODINA 1-2 KRUŠČIĆ:MLADOST-STANIŠIĆ 0-3 -Međuopštinska liga 1. RAZRED 10.KOLO 04/05. Novembra u 13,00 časova DERONJE:OMLADINAC-RASTINA 1918 3-0 BAČKI MONOŠTOR:DUNAV-ALEKSA ŠANTIĆ 1-2 BUKOVAC:OMLADINAC-RADNIČKI 1918 1-1 STAPAR:HAJDUK-JEDINSTVO 4-1 KLJAJIĆEVO:KORDUN-POLET 0-0 …

Nastaviti čitanje »

нов 03 2017

Najava : Fudbal

-Vojvođanska Liga SEVER Subota 04.11.2017. u 13,30 časova SRPSKI MILETIĆ:ZADRUGAR-RADNIČKI(S) Nedelja 05.11.2017. u 13,30 časova PAČIR:BAČKA-SLOGA (Č) -Područna liga SOMBOR Subota 04.11.2017. u 13,00 časova SOMBOR:ŽAK-VOJVODINA KRUŠČIĆ:MLADOST-STANIŠIĆ -Međuopštinska liga 1. RAZRED 10.KOLO 04/05. Novembra u 13,00 časova DERONJE:OMLADINAC-RASTINA 1918 BAČKI MONOŠTOR:DUNAV-ALEKSA ŠANTIĆ BUKOVAC:OMLADINAC-RADNIČKI 1918 STAPAR:HAJDUK-JEDINSTVO KLJAJIĆEVO:KORDUN-POLET KUPUSINA:PARTIZAN-DINAMO1923

окт 31 2017

Najava: fudbal

Polufinalne utakmice fudbalskog kupa na nivou PODRUČNOG SAVEZA SOMBOR   Utorak,31.10.2017. u 14,00 STANIŠIĆ:STANIŠIĆ-RADNIČKI(SOMBOR) Sreda,01.11.2017. u 14,00 ČONOPLJA:SLOGA-ODŽACI

окт 31 2017

Rezultati: fudbal

-Vojvođanska fudbalska liga-SEVER Subota 28.10.2017. u 14,00 časova SOMBOR:RADNIČKI-MLADOST(TURIJA) 1-0 Nedelja 29.10.2017. u 14,00 časova BAČKI PETOVAC:MLADOST-SLOGA  5-2 -Područna liga SOMBOR Subota 28.10.2017. u 13,30 časova STANIŠIĆ:STANIŠIĆ-BUDUĆNOST(P) 0-0 Nedelja 29.10.2017.  u 13,30 časova LIPAR:LIPAR-ŽAK 3-0     -Međuopštinska liga SOMBOR 1.Razred 9.kolo 28-29 oktobra u 13,30 časova BAČKI BREG:DINAMO1923-KORDUN 3-0 SIVAC:POLET-HAJDUK 6-0 RIBAREVO:JEDINSTVO-OMLADINAC(B) 1-1 RATKOVO:RADNIČKI1918-DUNAV 1-0 ALEKSA …

Nastaviti čitanje »

окт 27 2017

Najava: fudbal

-Vojvođanska fudbalska liga-SEVER Subota 28.10.2017. u 14,00 časova SOMBOR:RADNIČKI-MLADOST(TURIJA) Nedelja 29.10.2017. u 14,00 časova BAČKI PETOVAC:MLADOST-SLOGA -Područna liga SOMBOR Subota 28.10.2017. u 13,30 časova STANIŠIĆ:STANIŠIĆ-BUDUĆNOST(P) Nedelja 29.10.2017.  u 13,30 časova LIPAR:LIPAR-ŽAK -Međuopštinska liga SOMBOR 1.Razred 9.kolo 28-29 oktobra u 13,30 časova BAČKI BREG:DINAMO1923-KORDUN SIVAC:POLET-HAJDUK RIBAREVO:JEDINSTVO-OMLADINAC(B) RATKOVO:RADNIČKI1918-DUNAV ALEKSA ŠANTIĆ:ALEKSA ŠANTIĆ-RASTINA1918  

окт 23 2017

Čas fudbala: Riđica

ČAS FUDBALA U O.Š.”PETAR KOČIĆ”-RIĐICA   Sportski Savez Grada Sombora nastavlja sprovođenje programa –MOJA ŠKOLA-MOJ KLUB-.Ovaj put,čas je održan u osnovnoj školi u Riđici,na kome su učestvovali učenici prvog,drugog,trećeg I četvrtog razreda,njih ukupno 55. Posle zajedničkog zagrevanja,pristupilo se radu po stanicama gde su se učenici mlađih razreda prvi put upoznali sa osnovnim tehničkim elementima,da bi …

Nastaviti čitanje »

окт 23 2017

Rezultati: fudbal

  -Vojvođanska liga sever Subota 21.10.2017. u 15,00 časova ČONOPLJA:SLOGA –PREPOROD 2-2 Nedelja 22.10.2017. u 15,00 časova BAČKI BRESTOVAC:BSK-RADNIČKI 3-3 -Područna liga sombor Subota 21.10.2017. u 14,00 časova SOMBOR:ŽAK-STANIŠIĆ  1-2 -Međuopštinska liga 1.razred 8.kolo 21-22 10. u 14,00 časova DERONJE:OMLADINAC-ALEKSA ŠANTIĆ 1-1 RASTINA:RASTINA1918-RADNIČKI1918 1-2 BAČKI MONOŠTOR:DUNAV-JEDINSTVO 3-0 BUKOVAC:OMLADINAC-POLET 1-2 STAPAR:HAJDUK-DINAMO 1923 8-0 KLJAJIĆEVO:KORDUN-PARTIZAN 0-3  

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com