мај 23 2019

Fudbalska takmičenja u završnoj fazi

VFL Sever –  28. kola

Mladost (T) – Polet (delegat Nikolić, sudije Čaško, Krneta, Janjić),

Mladost (BP) – Budućnost (delegat Bakić, sudije Martinović, Sabo, Maravić),

OFK Vrbas – Tisa (delegat Savić, sudije Vračar, Rakić, Hernaus),

Radnički 1912 – Mladost Apa (delegat Drašković, sudije Kuzmanović, Vasiljević, Markuš),

Bajša – BSK (delegat Vidaković, sudije Kovač, Vukanović, Stanić),

Bačka – Radnički (delegat Drakulović, sudije Rauković, Milosavljević, Subotić),

Tavankut – Tekstilac (delegat Mišković, sudije Krušić, Dopuđa, Pribaković),

Sloga – Crvenka (delegat Zobenica, sudije Latinović, Kisin, Popović).

Svi mečevi se igraju za vikend od 16.30 časovaizuzev meča na Gradskom stadionu u Somboru, koji je na programu u subotu, 25. maja od 15.30 časova.

PFL Sombor – 29. kola

Borac 46 – Hercegovac (delegat Karan, sudije Janković, Dudok, Vujić),

Slavija – Stari Grad (delegat Jovanović, sudije Đurđević, Aleksić, Manić),

Tvrđava – OFK Odžaci (delegat Trifunović, sudije Stojačić, U. Hornjak, Radanović),

Budućnost – Žak (delegat Grdinić, sudije Pilić, Šćepanović, S. Mitrović),

Lipar – Kula (delegat Andrić, sudije Radulović, Jerčić, Olujić),

Radnički 1918 – Polet (delegat Koberski, sudije Stojčević, Stojakov, Malbašić),

Krila Krajine – Kulpin (delegat Sužnjević, Milešević, Šolaja, Bosnić),

Rusin – Vojvodina (delegat Domić, sudije Mudrinić, Jerilović, Petrović).

MFL Sombor 1. razred

Partizan – Mladost (delegat Nimak, sudije Boškić, Domić, Ličina),

Terekveš – Omladinac (D) (delegat Koril, sudije Orlović, Lukić, Bečanović),

Jedinstvo – Omladinac (B) (delegat Kesegić, sudije Perišić, B. Rodić, Vlatković),

Dunav – Zadrugar (delegat Čepić, sudije N. Rodić, Radulović, S. Hornjak),

Aleksa Šantić – Hajduk (delegat Mak, sudije Rakić, Gulači, Carić),

MFL Sombor – 2. razred

Telečka – Stanišić 1920 (delegat Lekić, sudije Kiršner, Milanović, Perišić),

Jedinstvo Lemeš – Sport (delegat Kutina, sudije Matić, Vračar, Banda),

Borac (BG) – Graničar (delegat Marjanović, sudije Kuzmanović, Parčetić, Borota),

Dinamo (S) – Dinamo 1923 (delegat Mraović, sudije Vlašković, Ivan, Leđanac).

Slobodne su ekipe Panonije i Lidera. 

Svi mečevi Područne fudbalske lige Sombor, kao i Međuopštinske fudbalske lige prvog i drugog razreda počinju nedelju od 17.30 časova.

 

Оставите одговор

Your email address will not be published.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com