Klubovi i sportska udruženja

РАЗВРСТАВАЊЕ СПОРТСКИХ ОРГАНИЗАЦИЈА ЧЛАНИЦА ССГ СОМБОРА

ЗА 2018.годину

   

Спортска организација

 

Заступник

Потпис делегата Категорија у чланству
1. ФК „Омладинац „ Буковац Станимир Павков Редован члан
2. ФК „Граничар „ Гаково Драгослав Шћекић Редован члан
3. ФК „Станишић „ Станишић Раде Јовановић Редован члан
4. ФК „Хајдук „ Стапар Вид Гаврић Редован члан
5. ОФК „Шикара „ Сомбор Лемић Винко Редован члан
6. ФК „Слога „ Чонопља Звездан Крмар Редован члан
7. ФК „Кордун „ Кљајићево Милорад Чекелиш Редован члан
8. ФК „Жак „ Сомбор Тихомир Ђенић Редован члан
9. КМФ Сомбор, Сомбор Сава Мајсторов Редован члан
10. ФК „Раднички“ Сомбор Ласло Карачони Радован члан
11 ФК Жак-јуниор Сомбор Душан Ардалић Редован члан
12. ОРК „Далматинац „ Риђица Драган Шкопеља Редован члан
13. МРК „Сомборелектро „ Сомбор Милан Мискин Редован члан
14. ЖРК Раванград Сомбор Миодраг Аћић Редован члан
15. РК „Граничар „ Гаково Жељко Грабеж Редован члан
16. РК „Графичар „ Бездан Хорват Роберт Редован члан
17. Рукометни клуб Сомбор Дејан Хољевац и  Зоран Бојић Редован члан
18. ОК „ Volley stars „Кљајићево Кристијан Корил Редован члан
19. ОК „ЦВС“ Сомбор Срђан Релић Редован члан
20. ОК „Сомбор „ Сомбор Тања Алексић Редован члан
21. Куглашки клуб „Кордун „ Кљајићево Владо Бојанић Редован члан
22. Џудо клуб „Ипон „ Сомбор Антун Блашковић Редован члан
23. ЦБВ „Станишић „ Станишић Драган Комазец Редован члан
24 Џудо и самбо клуб Бачка, Сомбор Влатко Беловуковић Редован члан
25. Кошаркашки клуб Сомбор Јован Ђикић и Градимир Марковић Редован члан
26. Кошаркашки клуб „Џокер“Сомбор Бранислав Јокић, Никола Чубрило и Милан Стојков Редован члан
27. Боћарски клуб Сомбор Мирко Буторац Редован члан
28. Карате клуб „Сомборац“ Сандра  Косановић Редован члан
29. Карате клуб „Раванград“ Славко Вуковић Редован члан
30. Карате клуб „Душан Станичков“ Сомбор Александар Курђумов Редован члан
31. Шах клуб „ Алекса Шантић“ Стојановски Бранко Редован члан
32. Сомборски шаховски клуб Вељко Стојновић Редован члан
33. Пливачки клуб Сомбор Миленко Иђушки Редован члан
34. Пливачки клуб Феникс, Сомбор Ана Репман и Роберт Репман Редован члан
35. Сомборски спортски клуб „ Полет“, Имре Герштмајер и

А. Димитријевић

Редован члан

 

36. Тениски клуб „Жак „ Сомбор Лаза Рачић и Милан Дозет Редован члан
37. Бициклистички клуб „ S-team“  Сомбор Марко Сударић Редован члан
38. Аеро клуб Сомбор Андрија Шил и Габор Бочковић Редован члан
39. Клуб дизача тегова „Раднички“ Петар Ранг Редован члан
40. Боксерски клуб Сомбор Стојан Кнежевић Редован члан
41. Плесни клуб „Ронда“ Сомбор Ладо Божић и Милена Трифуновић Редован члан
42. Стрељачки клуб „Black horse“ Сомбор Рајко Рацић Редован члан
43. Атлетски клуб „Маратон „ Сомбор Бојан Станковић Редован члан
44. Триатлон клуб „Sprint“ Сомбор Жељко Ивковић и Гашпар Матарић Редован члан
45. Рвачки клуб „Соко „ Сомбор Душан Колунџија Редован члан
46. Бразилски џиу-џицу клуб „Family fight team“ Сомбор Војислав Дубравац Редован члан
47. Клуб Америчког фудбала „Celtis“ Сомбор Вида Сотин и Давор Стојановић Редован члан
48. Гимнастичарски клуб „ Соко“ Сомбор Татјана Торма и Миљана Божичковић Редован члан
49. Клуб борилачких спортова „Галактик“ Сомбор Јелена Кунић Редован члан
50. Бициклистички клуб Сомбор Роберт Мартон Редован члан
51. СК „Фигура „ Сомбор Ивана Милошевић и Драгана Пезељ Редован члан
52. ДПА Сомбор Горан Зелић и Александар Столић Редован члан
53. АРК „Сомаратон“ Сомбор Дамир Марковић Редован члан
54. Спортски аеробик и фитнес клуб „Кетс“ Сомбор Марија Лукић Редован члан
55. Кајакашки клуб „Дунав“ Бездан Јанош Палинкаш и Иштван Киш Редован члан
56. Рвачки клуб „Раднички „ Сомбор Владимир Крстић Редован члан
57. Кик бокс клуб „Кобра „ Сомбор Александар Ковач и Немања Ковач Редован члан
58 СД „Вихор „ Сомбор Бошко Миланков Редован члан
59. Спортски клуб „Дан“ Сомбор Владимир Дедић Редован члан
60. Куглашки клуб „Полет „ Сомбор Зоран Павлиц и Милица Павлиц Редован члан
61. ОК „ Elbraco-Technoland“ Драган Брачика Редован члан (п)
62. Боди билдинг аеробик клуб „Херкулес“ Сомбор Синиша Козак Редован члан (п)
63. Шах клуб „Полет“ Растина Вукашин Елез Редован члан (п)
64. ФК „Спектар „ Сомбор Бранко Жакић Редован члан (п)
65. „ Bowling stones „ Сомбор Милан Вучковић Редован члан (п)
ПРИДРУЖЕНИ ЧЛАНОВИ
66. ФК „Растина 1918.“ Растина Слободан Безбрадица Придружени члан
67. ФК „Граничар „ Риђица Лазар Видић Придружени члан
68. ОФК „Металац „ Сомбор Миле Врбљанац и Миодраг Мијатовић Придружени члан
69. ФК „Телечка“ Телечка Миладин Радић Придружени члан
70. ФК „Једнинство 1947“ Колут Владимир Кљаић Придружени члан
71. ФК „ Дунав Бродоремонт „ Бачки Моноштор Вакош Младен Придружени члан
72. ФК „Алекса Шантић“ Александар Сјеран Придружени члан
73. Спортско удружење  „Динамо 1923“ Бачки Брег Дејан Илић Придружени члан
74. ФК „Спорт“ Бездан Бранислав Михајловић Придружени члан
75. ОРК „Кљајићево“ Кљајићево Дејан Никшић Придружени члан
76. Кошаркашки клуб Баскет плус Нада Ђурђић Придружени члан
77. Боћарски клуб Фокс, Кљајићево Зоран Кљаић Придружени члан
78. Боћарски клуб Станишић Дејан Андрић Придружени члан
79. Боћарски клуб Риђица Јован Калинић, Александар Суботић и Жељко Павасович Придружени члан
80. СТК Жак Душан Одобашић Придружени члан
81. СТК Гусар, Стапар Срђан Бајчев Придружени члан
82. Шаховски клуб „Раванградске ајкуле“ Драгомир Лазић и Драго Курчубић Придружени члан
83. Шах клуб „Лемеш“ Светозар Милетић Милорад Каракаш Придружени члан
84. Шах клуб „Бездан „ Бездан Иштван Мазак Придружени члан
85. СД „ Станишић „ Божо Буловић Придружени члан
86. Шах клуб „Бачки Брег „ Милан Рапајић Придружени члан
87. Гимнастички клуб „Младост“ Бачки Моноштор Аница Перишкић

 

Придружени члан
88. Aикидо клуб Сомбор Љуба Јеротић Придружени члан
89. Куглашки клуб Кљајићево Нинко Поповић, Робер Сатмари и Жељко Сузић Придружени члан
90. Speed badminton klub „Speeder“ Сомбор Борис Јерковић Придружени члан
91. СУ за фитнес и рекреацију „S-fit“ Сомбор Сања Милошевић Придружени члан
92. Bowling клуб „ Раванград „ Сомбор Миленко Вулиновић Придружени члан
93. Клуб спортских риболоваца „Magic fish“ Сомбор Дамир Милошевић Придружени члан
94. Крикет клуб „Бодрог јелени“ Бачки Моноштор Иван Циврић и Владимир Нинковић Придружени члан
95. СУ „Centution Combat“ Sombor Роберт Мерли Придружени члан
96. ЗСКУ „Раванград“ Сомбор Марија Манојловић Придружени члан
97. КБС „Ехтреме“ Сомбор Бранко Панзаловић Придружени члан

ПОМАЖУЋИ ЧЛАНОВИ

98. Градски фудбалски савез Драган Бубања Помажући члан
99. Боћарски савез Сомбор Раде Ковачевић и Недељко Мусулин Помажући члан
100. Карате клуб „Милош Мркаљ „ Кљајићево Станојка Везмар, Милутин Богдановић Помажући  члан
101. УСР Сомбор Роберт Катона Помажући  члан
102. СД  „Број један „ Сомбор Владимир Лалошевић Помажући члан
103. ЖПСД „ Др Радивој Симоновић“ Сомбор Јованка Јоцић и Бранко Штигмунд Помажући члан
104. Ронилачки клуб „Green house diving club“ Сомбор Милан Стојановић Помажући члан
105. Удружење расних коња Стапар Драгана Галић Помажући члан
106. Женски куглашки клуб „Полет“ Сомбор Зденко Павлиц и Милица Павлиц Помажући члан
107. Спорт за све „ Fun & Fit“ Сомбор Иван Јозић, Стево Судар Помажући члан
108. СУ „Студент „ Сомбор Драгана Кекезовић, Јован Узелац Помажући члан
109. Шаховски савез Сомбор Симана Матковић Помажући члан
110. СЦ Соко Сомбор Душко Секулић Помажући члан
111. Јога центар Емина Емина Поповић Помажући члан
112. Кајак клуб Сомбор Зоран Косановић Помажући Сомбор

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com