апр 12 2017

Konferencija za medije povodom Otvorenom prvenstvu Srbije i Vojvodine u ronjenju

U organizaciji Sportskog saveza grada Sombora održana je konferencija za

medije, koju je vodio predsednik Sportskog saveza grada Sombora, Dragan Maksimović.

Konferencija se održala u ,,Sokolskom domu“; u ,, Plavoj sali“, sa početkom u 12 časova.

Tema konferencije bila je postignuti rezultati na Otvorenom prvenstvu Srbije i Vojvodine u ronilackoj disciplini „Ronilacke vestine“

U muškoj konkurenciji ronilački par Goran Zelić i Milan Jović (DPA Sombor) osvojili su prvo mesto sa oborenim državnim rekordom u vremenu od 7:39,00 dok je u ženskoj konkurenciji ronilački par Milica Stolić i Galac Sanja (DPA Sombor) takođe osvojio prvo mesto. Pojedinačni uspesi doprineli su da klub u ekipnoj konkurenciji takođe osvoji prvo mesto.

Ovim povodom, predsednik Sportskog saveza grada Sombora, Dragan Maksimović čestitao je Klubu podvodnih aktivnosti na postignutim rezultatima, pohvalio njihov dosadašnji rad i angažovanje

i poželeo im sreću u daljem radu.

Ispred Društva podvodnih aktivnosti, konferenciji su prisustvovali predsednik kluba Goran Zelić i Milan Jović.