окт 03 2019

Najava fudbalskih utakmica

Srpska liga Vojvodine (osmo kolo)

Radnički 1912 – Borac (sudije Kalafat, Dušan Zorić, Grujić, Arsić. Delegat/posmatrač je Milan Obradović)

Omladinac – Bečej 1918 (delegat Umićević, sudije Petrović, Šain, Subić, Janjuš, posmatrač Šavija)

Vojvodina 1928 – Dinamo 1945 (delegat Petrović, sudije Jeknić, Paštar, Nikolić, Čapo, posmatrač Rodean)

OFK Vršac – Kozara (delegat Đenić, sudije Ranisavić, Vučić, Rapoti, Maničanin, posmatrač Milošević)

Dunav – Bratstvo 1946 (delegat Dukić, sudije Petrović, Rađen, Živković, Dimitrijević, posmatrač Milin)

Hajduk 1912 – Željezničar (delegat/posmatrač Vučić, sudije Dragan Zorić, Zekonja, Petrović, Bogićević)

Bačka 1901 – 1.maj (delegat/posmatrač Krakanović, sudije Pančić, Ivanišević, Čugalj, Bečanović)

Radnički (SM) – Radnički (ZR) (delegat/posmatrač Šovljanski, sudije Reljić, Laluja, Lukić, Pjevac).

Sve utakmice ovog kola počinju u 15.30 časova.

Vojvođanska fudbalska liga Sever (osmo kolo)

Sloga – Crvenka (sudije Nešić, Rauković, Popović, delegat Haška)

Bačka – Radnički (sudije Krušić, Jurić, Trbović, delegat Suvajac)

Vojvodina – OFK Stari Grad (delegat Puača, sudijeMilosavljević, Vukanović, Subotić)

OFK Vrbas – Tekstilac (delegat Drašković, sudije Stojčević, Martinović, Kolaković)

Mladost (BP) – Krila Krajine (delegat Zobenica, sudije Tanović, Vasiljević, Stanić)

OFK Mladost Apa – Bajša (delegat Pavlović, sudije Šćepanović, Mrđenović, Markuš)

Tisa – Tavankut (delegat Ivanišević, sudije Ćeranović, Tešanović, Purić)

ČSK – Mladost (T) (delegat Vidaković, sudije Dopuđa, Kisin, Nikolić)

Sve utakmice se igraju od 15.30 časova.

Područna fudbalska lige Sombor (osmo kolo)

Omladinac – Kordun (sudije Đurđević, Stojakov, Gulači, delegat Filipović)

BSK – Žak (sudije Vujaković, Nađ, Olujić, delegat Paripović)

Budućnost (P) – Budućnost (M) (delegat Srdić, sudije Gajić, Manić, D. Mitrović)

Polet – Borac 46 (delegat Lekić, sudije Malbašić, Mahotka, Matić)

Hercegovac – Kulpin (delegat Petrović, sudije Dražić, Rašović, Knežević)

Vojvodina – Tvrđava (delegat Domić, sudije Radanović, Bosnić, Ševo)

Slavija – Maglić (delegat Goločorbin, sudije Radulović, Vujić, Pilić)

Radnički 1918 – Rusin (delegat Mraović, sudije Jerilović, Petrović, Banda)

Omladinac – Kordun (delegat Filipović, sudije Đurđević, Stojakov, Gulači)

Sve utakmice počinju u 15.30 časova. 

MFL 1 (osmo kolo)

Mladost – Hajduk (delegat Mak, sudije Vračar, Mudrinić, J. Desnica)

Stanišić 1920 – Omladinac (D) (delegat Kutina, sudije Čapko, Malbašić, Mahotka)

Terekveš – Jedinstvo (delegat Arsić, sudije Perišić, Trivunović, Milanović)

Partizan – Dunav (delegat Elez, sudije Janković, Aleksić, Perišić)

Kula – OFK Odžaci (delegat Milovanović, sudije Bošnjak, Laluja, Zeljković)

Polet – Lider (delegat Gagrčin, sudije B. Rodić, Domić, Ličina)

Zadrugar – Aleksa Šantić (delegat Čepić, sudije Borota, Jerčić, Ivan)

Lipar – Borac (delegat Samardžić, sudije Kiršner, Carić, Radulović)

Jedinstvo Lemeš – Panonija (delegat Andrić, sudije R. Vlatković, Rakić, M. Vlatković)

MFL 2 (šesto kolo)

Dinamo (S) – Rastina 1918 (delegat Cimeša, sudije Martinović, Stojčević, Nikolić)

Sport – Graničar (delegat Vrbljanac, sudije Macanović, Đurđević, Jovanović)

Telečka – Bratstvo 2019 (delegat Koril, sudije Maravić, Janjić, Leđanac).

Slobodna je ekipa Dinamo 1923 iz Bačkog Brega.

Sve utakmice ovog vikenda počinju od 15.30 časova.

Оставите одговор

Your email address will not be published.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com