сеп 27 2019

Najava fudbalskog vikenda

Srpska liga Vojvodine (sedmo kolo)

Radnički 1912 – Omladinac Novi Banovci (sudije Gnjatović, Rađen, Živković, Pjevac. Delegat/posmatrač meča je Rade Vukelić). Utakmica počinje u subotu od 15.30 časova.

1.maj – Hajduk 1912 (delegat posmatrač Tomičić, sudije Mudrinić, Danilović, Šavija, Maničanin)

Bratstvo 1946 – OFK Vršac (delegat Đukanović, sudije Jeknić, Rajković, Kantor, Čapo, posmatrač Zavišin).

VFL Sever (sedmo kolo)

Stari Grad – Sloga (Čapko, Kovač, Maravić, delegat Drakulović)

Crvenka – Radnički (Jurić, Krušić i Trbović, delegate Radošević).

ČSK – Bačka (delegat Knežević, sudije Kuzmanović, Hernaus, Boškić)

Mladost (T) – Tisa (delegat Kiš-Bičkei, sudije Latinović, Nešić, Čorokalo)

Tavankut – OFK Mladost Apa (delegat Novaković, sudije Milešević, Krneta, Šolaja)

Bajša – Mladost (BP) (delegat Mišković, sudije Vračar, Stojčević, Aleksić)

Krila Krajine – OFK Vrbas (delegat Koberski, sudije Rauković, Vukanović, Popović)

Tekstilac – Vojvodina (delegat Latki, sudije Kisin, Kantar, Janjić).

Sve utakmice ovog vikenda počinju od 15.30 časova.

PFL Sombor (sedmmo kolo)

Omladinac – Budućnost (M) (delegat Radosavljević, sudije Nađ, Olujić, Vujaković)

Kordun – Radnički 1918 (delegat Domić, sudije U. Hornjak, Gajić, Radanović)

Rusin – Slavija (delegat Vaslović, sudije Malbašić, Dudok, Orlović)

Maglić – BSK (delegat Trifunović, sudije Jerilović, Janković, Manić)

Žak – Vojvodina (delegat Karan, sudije S. Mitrović, Vidljinović, D. Mitrović)

Tvrđava – Hercegovac (delegat Poljak, sudije Đurđević, Matić, Stojakov)

Kulpin – Polet (delegat M. Knežević, sudije Radulović, Bosnić, Dražić)

Borac 46 – Budućnost (P) (delegat Drljača, sudije Jerčić, Vujić, Ivan).

Svi mečevi ovog vikenda počinju od 15.30 časova.

MFL 1 i 2

Lipar – Mladost (delegat Gagrčin, sudije Kiršner, Bošnjak, Pilić)

Borac – Zadrugar (delegat Čepić, sudije Šćepanović, Olujić, Pilić)

Aleksa Šantić – Polet (delegat Balać, sudije Carić, Martinović, J. Desnica)

Lider – Kula (delegat Kesegić, sudije Jerilović, Domić, Periškić)

OFK Odžaci – Partizan (delegat Sabo, sudije Stojaković, Đurđević, Hernaus)

Dunav – Terekveš (delegat Vrbljanac, sudije Perišić, R. Vlatković, M. Vlatković)

Jedinstvo – Stanišić 1920 (delegat Nimak, sudije Pančić, Rakić, D. Mitrović)

Omladinac – Hajduk (delegat Arsić, sudije Kuzmanović, Janjić, Leđenac).

Dinamo 1923 – Jedinstvo Lemeš (delegat Cimeša, sudije Zeljković, Šćepanović, Boškić)

Bratstvo 2019 – Sport (delegat Milovanović, sudije Vasiljević, Bečanović, Markuš)

Graničar – Dinamo (S) (delegat Kutina, sudije Mahotka, Periškić, Gulači)

Rastina 1918 – Panonija (delegat Koril, sudije Trivunović, Banda, Milanović).

Sve utakmice se igraju od 15.30 časova.

Оставите одговор

Your email address will not be published.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com