мар 24 2017

Најава – Фитнес

Недеља, 26.03.2017.године „Сомбор опен 2017“  ГХ „Мостонга од 14:00 часова (fitnes-aerobik timovima i master fitness timovima)

Недеља, 26.03.2017.године „VI Фигура опен 2017“ ГК „Мостонга“ од 15:00 часова (FIT KID).

мар 24 2017

Најава – Карате

Балканско првенство за сениоре и сениорке у Чачку 25.и 26.03.2017.године. Представници града Сомбора су: Милана Јакшић, Јелена Лековић, Тијана Савески, Вања Савески и Петар Косановић – савезни тренер

мар 24 2017

Најава – Рвање

Субота 25.03.2017.године Изборно такмичење за репрезентацију у рвању за млађе сениоре у Шабцу. Испред РК „Раднички“ су позвани: Стефан Лишчевић и Силвија Јановић.

 

Субота 25.03.2017.године Првенство Војводине за сениоре у Суботици. Наступају такмичари РК „Раднички „ Сомбор

 

Од 24.;25. и 26.03.2017.године РК „Раднички „ из Сомбора је на турниру у Софији ( Бугарска ) за кадете, јуниоре и сениоре.

мар 24 2017

Најава – Фудбал

Фудбал:

Војвођанска фудбалска лига Север

Субота 25.03.2017.године: ФК „Слога“ Чонопља – ФК „Бачка“ Пачир, стадион у  Чонопљи у 15:00 часова

Недеља 26.03.2017.године: ФК „Суботица“ Суботица – ФК „Раднички“ Сомбор, стадион у Суботици у 11:00 часова

 

 

Подручна лига Сомбор

Субота 25.03.2017.године: ФК „Жак“ Сомбор – ФК „Русин“ Руски Крстур, стадион Жак у 15:00 часова

Недеља 26.03.2017.године: ФК „Херцеговац“ Гајдобра – ОФК „Шикара“ Сомбор, стадион  Гајдобра у 15:00 часова

 

 

Међуопштинска фудбалска лига I разред

Недеља 26.03.2017.године: ФК „Омладинац“ Буковац – ФК „Дунав „ Бачки Моноштор, стадион Буковац у 15:00 часова

 

 

Бачка лига кадети

Субота 25.03.2017.године: ФК „Раднички „ Сомбор – ФК „Жак јуниор“, ГС Раднички у 12:00 часова

 

мар 24 2017

Најава – Кошарка

II МРЛ Север – сениори

Субота 25.03.2017.године: КК „Карађорђево“ – КК „Со кош“, ОШ „Свети Сава“ Житиште у 18:00 часова

 

КСВ У 19 – јуниори

Субота 25.03.2017.године: КК „Будућност“ Нови Сад – КК „Сомбор“ Сомбор, гим. „Исидора Секулић„ Нови Сад у 14:00 часова

 

КСВ У 17 – кадети

Петак: 24.03.2017.године: КК „Сомбор“ Сомбор – КК „Ру кош“ Рума, ГХ „Мостонга“ Сомбор у 20:45 часова

 

 

КСВ У 16 – кадеткиње

Недеља 26.03.2017.године: ЖКК „Раванград“ Сомбор – ЖКК „Тамиш“ Панчево у 13:30 часова, ОШ „Братство јединство“ Сомбор

 

У16 КСВ – кадети

Недеља 26.03.2017.године: КК „Феникс“ Бачка Паланка  – КК „Со-Кош“ Сомбор, Гим. „20.октобар“ Бачка Паланка у 14:30 часова

мар 24 2017

Најава – Одбојка

II Републичка лига Север – сениори

Недеља 26.03.2017.године: ОК „Сомбор“ Сомбор – ОК „Дунав“ Нови Сад, „Соколски дом“ Сомбор у 18:00 часова

 

 

II лига Север – сениорке

Субота 25.03.2017.године: ОК „Volley stars“ Сомбор – ОК „Младост“ Инђија, ГХ „Мостонга“ у 18:00 часова

мар 24 2017

Најава – Рукомет

I рукометна лига Свер

Недеља 26.03.2017.године: ЖРК „Срем“ Сремска Митровица – ЖРК „Раванград“ у Спортској хали Сремска Митровица у 18:00 часова

мар 24 2017

Најава – Bowlinga

I лига Србије

Дерби

Субота 25.03.2017.године: БК „Bowling stones“ Сомбор – БК „Раванград“ Сомбор,  „Bowling stones“ у 11:00 чаова

мар 24 2017

Најава Комбат самбо

Од 23.03.-26.03.2017.године Немања Николић категорија 82 кг је на Светском КУП-у у Москви у дисциплини комбат самбо.

мар 24 2017

Најава – Куглање

Недеља, 26.03.2017. КК „Словен“ из Руме – СД „ Вихор“  Сомбор Прва лига Војводине – I лига Војводине, куглана у Руми

 

Недеља, 26.03.2017. КК „Раднички“ Н. Сад –  КК „Кордун“ Кљајићеви Супер лига Србије – Супер лига Србије, куглана у Новом Саду

 

Недеља, 26.03.2017. КК „Кљајићево“  – КК „Срем“ из Сремске Митровице у 15.00 часова – I лига Војводине, куглана у Кљајићеву

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com