мар 04 2017

Košarka

Juniori:

Košarkaški Klub „Sombor“  – Košarkaški Klub „Sloboda“ Novi Sad  72 – 67

Kadeti:

Košarkaški Klub „Sombor“ – Košarkaški Klub “ Banatsko Karađorđevo“   81 – 73

мар 04 2017

Ženski rukomet

Seniorke

I Liga Sever ( I kolo prolećnog dela)

Ženski Rukometni Klub „Ravangrad“ Sombor – Ženski Rukometni Klub „Partizan“  Iđoš   35 – 20

мар 04 2017

Košarka II Liga Sever

II LIGA SEVER

Košarkaški Klub „So Koš“ Sombor – Košarkaški klub “ Velika“ Kikinda   75 – 66

мар 04 2017

Ženska odbojka

Seniorke

XII Koli I Lige Vojvodine

Odojkaški Klub „CVS“ Sombor – Odbojkaši klub „Merkur“ Bačka Palanka 1 – 3

мар 03 2017

Konkurs za finansiranje međunarodnoh takmičenja i manifestacija

Konkurs za finansiranje posebnog programa organizacije međunarodnih takmičenja i manifestacija
od interesa za AP Vojvodinu

 

Konkurs je objavljen u sredu 1.03.2017. u dnevnom listu „Dnevnik“ i traje do 15.3.2017. godine.

Sve uslove konkursa možete  preuzeti u prilogu.

Konkurs_projekti_manifestacije_2017

Obrazac_za_predloge_posebnog_programa_organizacije_manifestacija

мар 03 2017

Најава спортских такмичења за 04. и 05. март 2017.године

НАЈАВА 

од 03. – 05.марта 2017.године

СПОРТСКИХ ОРГАНИЗАЦИЈА

ЧЛАНИЦА

СПОРТСКОГ САВЕЗА ГРАДА СОМБОРА

Рукомет:

*ГХ “Мостонга” субота: 04.03.2017.године 09:00 – 11:40 часова

Супер лига Војводине ( 3 и 4 коло – лиге)

 МРК “Сомборелектро” – кадети

*ГХ „Мостонга“ субота: 04.03.2017.године у 14:45 часова

 првенствена утакмица

ЖРК„Раванград“ : ЖРК„Партизан“

Фудбал:

*Бизнис лига (полуфинале) субота: 04.03.2017.године

ГХ “Мостонга” 19:00 и 19:40 часова

*Бизнис лига (финале) недеља: 05.03.2017.године

 ГХ “Мостонга” 19:00 часова

*Недеља: 05.03.2017.године почетак  у 10:00 часова

Чонопља:

Кадети:           ФК „Слога“ Чонопља” : ФК „Полет” Сивац

АРК „Сомаратон“

*Тркачка лига „Сомаратон“ субота 04.03.2017.године

 од 15:00- 16:00 часова  Штранд Сомбор

Куглање:

*Првенствена кола:

Недеља: 05.03.2017.године  11:00 часова

Куглашки клуб „Вихор“ – Куглашки клуб “Хајдук” Кула

Кошарка:

*Субота: 04.03.2017.године у 16:45 часова ГХ „Мостонга“ Велика сала

 сениори          КК “Со кош” – КК „Велика“ Кикинда

*Субота 04.03.2017.године: 16:30 часова ГХ „Мостонга“ ОФО сала

Кадети          КК Сомбор – Банатско Карађорђево

*Субота 04.03.2017,године: 18:30 часова ХГ „Мостонга“ ОФО сала

     Јуниори              КК Сомбор – КК Слобода Нови Сад

Одбојка:

*Субота 04.03.2017.године: 15:30 часова „Соколски дом“

Сениорке   ОК “ ЦВС“ Сомбор – ОК “ Меркур“ Бачка Паланка

Презентација у:

PowerPoint:  najava-dogadjaja-za-04.-05.2017-111

 

 

мар 02 2017

Бесплатна школица спорта

Бесплатна

Школица спорт понедељак и среда од 16:30 – 17:15 часова ( 3-4 године)

Родитељ – дете понедељак и среда од 17:15 – 18:00 часова ( 5-6 година)

мар 02 2017

Радни састанак

У просторијама Спортског савеза града Сомбора 02.марта 2017.године Драган Максимовић- председник, Милош Алексић – потпредседник и Милош Обушковић члан Управног одбора Спортског савеза града Сомбора су направили радни састанак са стручном службом и појединим спортским клубовима. На конструктивном састанку је договорено о Плану и програму рада Спортског савеза града Сомбора у наредном периоду уз максималну подршку града Сомбора и Управног одбора Спортског савеза града Сомбора.

мар 02 2017

Оpštinsko školsko takmičenje u malom fudbalu

Obaveštavamo vas da se u organizaciji Grada Sombora i Sportskog saveza grada Sombora, organizuje Opštinsko školsko takmičenje u malom fudbalu za učenike i učenice osnovnih i srednjih škola.

Takmičenje je predviđeno :

7/8. mart – Osnovne škole

9.mart – Srednje škole.

Žreb je predviđen za petak  3. marta u Plavoj Sali Sokolskog doma sa početkom  u 12:00 časova, kad ce se znati i konačan raspored i satnica odigravanja utakmica.

Škole koje učestvuju na takmičenju su:

Osnovne škole:

  • OŠ Dositej Obradović, Sombor ( m)
  • OŠ Ivan Goran Kovačić, Stanišić ( m i ž )
  • OŠ Branko Radičević, Stapar ( m )
  • OŠ 22. Oktobar, Bački Monoštor ( m i ž )
  • OŠ Bratstvo jedinstvo, Miletić (m)
  • OŠ Bratstvo jedinstvo, Sombor ( m i ž )
  • OŠ Laza Kostić, Gakovo ( m )
  • OŠ Ivo Lola Ribar, Sombor ( m )
  • OŠ Avram Mrazović, Sombor ( m )
  • OŠ Nikola Vukićević, Sombor ( m )
  • OŠ Miroslav Antić, Čonoplja ( m )
  • OŠ Moše Pijade, Bački Breg ( m )
  • OŠ Nikola Tesla, Kljajićevo ( m )

Srednje škole:

  • Srednja ekonomska škola, Sombor
  • Srednja škola Sveti Sava, Sombor
  • Srednja poljoprivredno – prehrambena škola, Sombor
  • Gimnazija Veljko Petrović, Sombor
  • Srednja tehnička škola, Sombor.

 

мар 02 2017

Регионално првенство у џудоу

Регионално школско првенство у џудоу за основне и средње школе одржано је у Кикинди ( Хала Језеро), 01.марта 2017.године. Првенство је било квалификационо за првенство Србије које ће се одржати у Панчеву 14.марта 2017.године.

Сомборске школарце у џудоу је предтављало 33 такмичара. Остварен је запажен успех, освојено је 10 медаља које су уједно и пласмани на државно првенство.

Медаље су освојили:

Дејан Новаковић 1-4 разред  ОШ „Иво Лола Рибар“  кат.25 кг  –  3.место

Андреј Витковић 1-4 разред ОШ „Доситеј Обрадовић“ кат.28 кг – 2.место

Душан Топић 1-4 разред ОШ „Никола Вукићевић“ кат. 28 кг – 3.место

Јана Кнежевић 1-4 разред ОШ „Аврам Мразовић“ кат. 31 кг – 3.место

Вељко Марић 5-8 разред ОШ „Доситеј Обрадовић“ кат. 46кг – 3.место

Јелена Хинић 1-4 разред СШ „Свети Сава“ кат. 48 кг – 3.место

Милица Лазић 1-4 разред Гим. „Вељко Петровић“ кат. 52 кг – 3.место

Анђела Лончар 1-4 разред МШ „др Ружица Рип“ кат. 70 кг – 2.место

Момир Јовановић 1-4 разред Гим. „Вељко Петровић“ кат. 81 кг – 3.место

Лазар Јовановић 1-4 разред Гим. „Вељко Петровић“ кат. 90 кг – 1.место

Јана Сикима 1-4 разред Средња Пољопривредна-прехрембена школа кат. +70 кг – 2.место

На такмичењу је учествовало је 750 ученика из целе Војводине.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com