феб 27 2017

XX Јубиларни Међународни Меморијални карате турнир „Игор Анђелковић“

 

На XX Јубиларном Међународном Меморијалном турниру у каратеу „Игор Анђелковић“, који је одржан 25.02.2017. године у ГХ „Мостонга“, учествовало је око 300 такмичара из 21 клуба. Од држава учествовале су: Мађарска, Хрватска и Србија. На овом признатом међународном турниру годсти су били: Проф.др Страхиња Тепавчевић – председник Карате савеза Војводине, Јоспи Шкраблин – потпредседник Хрватског карате Савеза, Золтан Ердош – потпредседника Мађарског карате Савеза, Атила Прибила – помоћник градоначелника града Сомбора, Драган Максимовић, Илија Лалић и Предраг Мандић испред Спортског савеза града Сомбора, као и Антонија Нађ – Косановић – чланица градског већа града Сомбора, која је поздравила присутне и отворила такмичење.

Велику подршку 20. Јубиларном Међународном Меморију је пружена од града Сомбора, Спортског савеза града Сомбора и Владимира Лалошевића, многобројних донатора, пријатеља и сомборских медија.

Забележени су следећи резултати:

Генерални пласман:

  • Карате клуб „Раванград“ са 67 бодова
  • Карате клуб „Сомборац“ са 45 бодова и 1.местом
  • Карате клуб „Ново Милошево“ са 38 бодова и 2.местом
  • Карате клуб „ Барч“ са 33 бода и 3.местом

Најбољи на такмичењу:

  • Нико Маровић –Ђурђевац
  • Мартин Ердош – Барч
  • Ненад Радијчин – Ново Милошево
  • Валентина Острогонац – Сомбор
  • Тони Вукић – Иванково
  • Јована Ракочевић – Црвенка
  • Кристина Косановић – Сомбор
  • Александра Николић – Сомбор
  • Петар Рукавина – Сомбор
  • Вукашин Вуковић – Сомбор

Резултату Карате Клуба „ Раванград“ из Сомбора:

3.место: КК „Раванград“ из Сомбора – кате тим

1.место: Вукашин Вуковић

1.место: Маријана Чељуска

2.место: Тамара Вучковић

1.место: Александар Николић

2.место: Тристан Тако

2.место: Лука Острогонац

3.место: Леа Рица

3.место: Нађа Миленковић

3.место: Хана Декић

3.место: Михаела Рица

1.место: Никола Зејак

2.место Лука Лучић

3.место: Мират Ђипанов

3.место: Данијела Острогонац

3.место: Марко Фирањ

3.место: Јелена Стојановић

1.место: Валентина Острогонац

3.место: Кристијан Ковачевић

2.место: Давид Дојић

2.место: Алекса Бреберина

3.место: Саша Миленковић

3.место: Ребека Еђед

2.место: Јелена Праштало

2.место: Анастасија Балатинац

3.место: Младен Матиз

2.место: Немања Хорват

3.место: Симона Живић

3.место: Александра Констатиновић

3.место: Јована Вурдевин

Најмлађи такмичари који су показали изузетно залагање:

Тина Репац, Тара Репац и Лара Орбан

 

 

феб 24 2017

Разврстане спортске организације, чланице Спортског савеза града Сомбора

По одлуци Управног одбора ССГ Сомбора:

РАЗВРСТАВАЊЕ СПОРТСКИХ ОРГАНИЗАЦИЈА ЧЛАНИЦА ССГ СОМБОРА

ЗА 2017.годину

   

Спортска организација

 

Заступник

Категорија у чланству
1. ФК „Омладинац „ Буковац Станимир Павков

061/2086993

Редован члан
2. ФК „Граничар „ Гаково Драгослав Шчекић

063/1652152

Редован члан
3. ФК „Станишић „ Станишић Mладен Вуковић

064/3313331

Редован члан
4. ФК „Хајдук „ Стапар Вид Гаврић

064/3736472

Редован члан
5. ОФК „Шикара „ Сомбор Лемић Винко

063/311665

Редован члан
6. ФК „Слога „ Чонопља Кукић

064/8902747

Редован члан
7. ФК „Кордун „ Кљајићево Зоран Милетић

 

Редован члан
8. ФК „Жак „ Сомбор Тихомир Ђенић

063/8756358

Редован члан

 

9. КМФ Сомбор, Сомбор Сава Мајторов

061/1540436

Редован члан
10. ФК „Раднички“ Сомбор Ласло Карачони

 

Радован члан
11 ФК Жак-јуниор Сомбор Владимир Карановић Редован члан
12. ОРК „Далматинац „ Риђица Драган Шкопеља

064/1334073

Редован члан

 

13. МРК „Сомборелектро „ Сомбор Милан Мискин

063/540930

Редован члан
14. ЖРК Раванград Сомбор Миодраг Аћић

065/2427884

Редован члан
15. РК „Граничар „ Гаково Жељко Грабеж

065/9113619

Редован члан
16. РК „Графичар „ Бездан Хорват Роберт

063/8922480

Редован члан
17. Рукометни клуб Сомбор Никола Пајић и Зоран Бојић

065/8115911

Редован члан
18. ОК „ Volley stars „Кљајићево Владимир Карановић

064/1715653

Редован члан
19. ОК „ЦВС“ Сомбор Срђан Релић

063/582998

Редован члан
20. ОК „Сомбор „ Сомбор Милош Алексић

063/8119033

Редован члан
21. Куглашки клуб „Кордун „ Кљајићево Владо Бојанић

061/6828955

 

Редован члан
22. Џудо клуб „Ипон „ Сомбор Антун Блашковић

063/8313307

Редован члан
23. ЦБВ „Станишић „ Станишић Драган Комазец

064/3120110

Редован члан
24 Џудо и самбо клуб Бачка, Сомбор Влатко Беловуковић

064/8372531

Редован члан
25. Кошаркашки клуб Сомбор Градимир Марковић

0655427711

Редован члан
26. Кошаркашки клуб „Со-кош“ Милан Стојков

063/1078963

Редован члан
27. Боћарски клуб Сомбор Мирко Бутовац

064/0092662

Редован члан
28. Карате клуб „Сомборац“ Петар Косановић

063/1044884

Редован члан
29. Карате клуб „Раванград“ Славко Вуковић

063/7624726

Редован члан
30. Карате клуб „Душан Станичков“ Сомбор Александар Курђумов

064/8401036

 

Редован члан
31. Шах клуб „ Алекса Шантић“ Стојановски Бранко

061/1706903

Редован члан
32. Сомборски шаховски клуб Вељко Стојновић и Јосип Декић

063/8689282

Редован члан
33. Пливачки клуб Сомбор Миленко Иђушки

063/8888241

Редован члан
34. Пливачки клуб Феникс, Сомбор Роберт Репман

069/2055857

Редован члан
35. ПВК „ Полет“, Сомбор А. Димитријевић

063/522468

Редован члан

 

 

36. Тениски клуб „Жак „ Сомбор Лаза Рачић и Милан Дозет

069/5552687

Редован члан
37. Бициклистички клуб „ S-team“  Сомбор Марко Сударић

063/1170387

Редован члан
38. Аеро клуб Сомбор Андрија Шил и Габор Бочковић

063/1705231

Редован члан
39. Клуб дизача тегова „Раднички“ Милош Божичковић

063/587993

Редован члан
40. Боксерски клуб Сомбор Стојан Кнежевић

066/200007

Редован члан
41. Плесни клуб „Ронда“ Сомбор Ладо Божић и Милена Трифуновић

061/1456886

Редован члан
42. Стрељачки клуб „Black horse“ Сомбор Рајко Рацић

063/8886325

 

Редован члан
43. Атлетски клуб „Маратон „ Сомбор Владо Бабић

064/1893311

Редован члан
44. Триатлон клуб „Sprint“ Сомбор Жељко Ивковић и Гашпар Матарић

064/2480407

Редован члан
45. Рвачки клуб „Соко „ Сомбор Душан Колунџија

063/8927819

Редован члан
46. Бразилски џиу-џицу клуб „Family fight team“ Сомбор Војислав Дубравац

060/692-20-90

 

Редован члан

47. Клуб Амричког фудбала „Celtis“ Сомбор Вида Сотин и Давор Стојановић

0643587626

Редован члан
48. Гимнастичарски клуб „ Соко“ Сомбор Миљана Божичковић

069/2683299

Редован члан
49. Клуб борилачких спортова „Галактик“ Сомбор Дејан Кунић

064/1535248

Редован члан
50. Бициклистички клуб Сомбор Здравко Јовишић Редован члан
51. СК „Фигура „ Сомбор Драгана Пезељ

060/0250259

Редован члан
52. ДПА Сомбор Горан Зелић и Александар Столић

064/6113797

Редован члан
53. АРК „Сомаратон“ Сомбор Дамир Марковић

060/1677778

Редован члан
54. Спортски аеробик и фитнес клуб „Кетс“ Сомбор Марија Лукић

060/7200069

Редован члан
55. Кајакашки клуб „Дунав“ Бездан Јанош Палинка и Иштван Киш

063/560632

Редован члан
56. Рвачки клуб „Раднички „ Сомбор Иван Фргић

060/4221560

Редован члан
57. Кик клуб „Кобра „ Сомбор Александар Ковач и Немања Ковач

060/0423624

Редован члан
58 СД „Вихор „ Сомбор Бошко Миланко

065/4429880

Редован члан
59. Спортски клуб „Дан“ Сомбор Владимир Дедић

063/7455459

Редован члан
60. Куглашки клуб „Полет „ Сомбор Зденко Павлиц Редован члан
 

ПРИДРУЖЕНИ ЧЛАНОВИ

61.- 1. ФК „Растина 1918.“ Растина Слободан Безбрадица

060/0541852

Придружени члан
62.-2. ФК „Граничар „ Риђица Дејан Андрић

060/0599056

Придружени члан
63.-3. ОФК „Металац „ Сомбор Миодраг Мијатовић

063/8032333

Придружени члан
64.-4. ФК „Телечка“ Телечка Миладин Радић Придружени члан
65.-5. ФК „Спектар „ Сомбор Бранко Жакић

063/7783264

Придружени члан
66.-6. ФК „Једнинство 1947“ Колут Владимир Кљајић

063/1188013

Придружени члан
67.-7. ФК „ Дунав „ Бачки Моноштор Вакош Младен

064/2512143

Придружени члан
68.-8. ФК „Алекса Шантић“ Рајко Томић

060/3301161

Придружени члан
69.-9. ФК „Динамо“ Бачки Брег Придружени члан
70.-10. ФК „Спорт“ Бездан Придружени члан
71.-11. ОРК „Кљајићево“ Кљајићево Дејан Никшић

063/1825639

Придружени члан
72.-12. Кошаркашки клуб Баскет плус Недо Ђурђић

069/1645686

 

Придружени члан
73.-13. Боћарски клуб Фокс, Кљајићево Миладиновић Жељко

062/236604

Придружени члан

 

 

74.-14. Боћарски клуб Станишић Дејан Андрић

060/0599056

Придружени члан
75.-15. Боћарски клуб Риђица Жељко Павасович

064/2097586

Придружени члан
76.-16. СТК Жак Дарко Поповић

060/0827423

Придружени члан
77.-17. СТК Гусар, Стапар Дарко Поповић

060/0827423

Придружени члан

 

78.-18. Шаховски клуб „Раванградске ајкуле“ Драго Курчубић

063/7039145

Придружени члан
79.-19. Шах клуб „Полет“ Растина Вукашин Елез

063/1020037

Придружени члан
80.-20. Шах клуб „Лемеш“ Светозар Милетић Милорад Каракаш

064/1954204

 

Придружени члан
81.-21. Шах клуб „Бездан „ Бездан Иштван Мазак

025/438788

Придружени члан
82.-22. Шах клуб „ Станишић „ Бошко Шеша

064/2943021

Придружени члан
83.-23. Шах клуб „Бачки Брег „ Милан Рапајић

060/4442172

Придружени члан
84.-24. „ Bowling stones „ Сомбор Милан Вучковић

064/8960025

Придружени члан
85.-25. Гимнастички клуб „Младост“ Бачки Моноштор Аница Перишкић

063/1089543

Придружени члан
86.-26. Aикидо клуб Сомбор Љуба

064/2453244

Придружени члан

 

 

87.-27. Боди билдинг аеробик клуб „Херкулес“ Сомбор Синиша Козак

063/511699

Придружени члан
88.-28. Куглашки клуб Кљајићево Жељко Сузић

063/547908

Придружени члан
89.-29. Speed badminton klub „Speeder“ Сомбор Борис Јерковић

025/450573

Придружени члан
90.-30. Фитнес клуб „S-fit“ Сомбор Соња Милошевић

069/4200336

Придружени члан
91.-31. Bowling клуб „ Раванград „ Сомбор Миленко Вулиновић

063/1127662

Придружени члан
92.-32. Клуб спортских риболоваца „Magish fish“ Сомбор Дамир Милошевић

063/626463

 

Придружени члан
93.-33. ОК „ Elbrako-Texnoland“ Дејан Зекић

069/641164

Придружени члан
94.-34. Крикет клуб „Bodrog deers“ Бачки Моноштор Придружени члан
95.-35. КБС „Centution Combat“ Sombor Придружени члан
96.-36. ЗСКУ „Раванград“ Сомбор Придружени члан

 

97.-37. КБС „Ехтреме“ Сомбор Бранко Панзаловић

061/1992655

Придружени члан

 

ПОМАЖУЋИ ЧЛАНОВИ

98.-1. Градски фудбалски савез Драган Максимовић Помажући члан

 

99.-2. Боћарски савез Сомбор Недељко Мусулин

069/5330353

Помажући члан
100.-3. Карате клуб „Милош Мркаљ „ Кљајићево Помажући  члан
101.-4. УСР Сомбор Роберт Катона

060/0423652

Помажући  члан
102.-5. СД  „Број један „ Сомбор Владимир Лалошевић

066/148625

Помажући члан
103.-6. ЖПСД „ Др Радивој Симоновић“ Сомбор Бранко Штигмунд

064/1004930

Помажући члан
104.-7. Ронилачки клуб „Green house diving club“ Сомбор Милан Стојановић

060/5373655

Помажући члан
105.-8. Удружење расних коња Стапар Драгана Галић

069/1888073

Помажући члан
106.-9. Женски куглашки клуб „Полет“ Сомбор Милица Павлиц

063/7155812

Помажући члан
107.-10. Спорт за све „ Fun & Fit“ Сомбор Дејан Зекић Помажући члан
108.-11. СУ „Студент „ Сомбор Дејан Хорват Помажући члан
109.-12. Шаховски савез Сомбор Симана Матковић Помажући члан
110.-13. СЦ Соко Сомбор Душко Секулић Помажући члан

 

 

 

 

 

Спортски савез града Сомбора

 

феб 24 2017

Otvoreno prvenstvo Srbije u kungfu sanda u Somboru

феб 23 2017

XX Međunarodni-Memorijalni karate turnir „Igor Anđelković“

феб 22 2017

Час фудбала у ШОСО „Вук Караџић“ Сомбор

У оквиру спортске недеље у ШОСО са домом „Вук Караџић“ Сомбор одржан је час фудбала на коме је учествовало 18 ученика. После загревања и штафетних игара, одигран је турнир између три екипе по систему „Свако са сваким“ на коме је победила „Жута екипа“. Борбеност и такмичарски жар су оправдали овакав начин рада и дали смернице и обавезу  да се часови фудбала што чешће организују.

            Испред ШОСО са домом „Вук Караџић“ Сомбор су руководили проф. Бошко Лугомерски, Дејан Зекић, Сања Тодоровић и Дарио Марић, а испред Спортског савеза града Сомбора инструктор фудбла Велимир Шаргић и тренер фудбала Александар Кнежевић.

феб 21 2017

Час фудбала у Станишићу

Обавештавамо Вас да су 20.02.2017.године у ОШ „Иван Горан Ковачић“ у Станишићу у организацији Спортског савеза града Сомбора одржани часови фудбала за ученике трећих и четвртих разреда основне школе, на коме је укупно учестовавало 45 ученика и то: 21 ученик четвртог разреда и 24 ученик трећег разреда.

            Рад се састијао из загревања и рада по станицама:

1.Техника вођења лопте

2.Штафетне игре

3.Игре на два гола

Добра атмосвера и велика заинтересованост ученика за оваквим начином рада je оно што је доминирало на овим часовима фудбала, којима су испред ОШ „Иван Горан Ковачић“ из Станишића руководили учитељице: Бранка Загорац, Гордана Дрезгић и учитељ Жељко Јовановић, а испред Спортског савеза града Сомбора тренер фудбала Александар Кнежевић.

феб 20 2017

Материјал за Ванредну Изборну Скупштину ССГ Сомбора

На основу члана 28. Статута ССГ Сомбора Управни одбор сазива Ванредну Изборну

СКУПШТИНУ:

Спортског савеза града Сомбора

И предлаже следећи

ДНЕВНИ РЕД:

1.Отварање Скупштине и избор радног председништва

2.Избор:

-кандидационе Комисије ( три члана)

-верификационе Комисије (три члана)

-записничара

3.Извештај Верификационе Комисије

4.Усвајање Записника са предходне Скупштине ССГ Сомбора

5.Извештај Кандидационе Комисије о утврђивању кандидата за:

-председника ССГ Сомбора

6.Представљање кандидата за председника ССГ Сомбора

7.Избор председника ССГ Сомбора

8.Доношење Одлуке и избор заступника ССГ Сомбора

9.Избор чланова Управног одбора ССГ Сомбора

10.Избор чланова Надзорног одбора ССГ Сомбора (3 члана)

11.Питање и предлози

             Обавештавају се све спортске организације чланице ССГ Сомбора (редовни, придружени и помажући чланови) Ванредна Изборна Скупштина ССГ Сомбора одржати 27.02.2017. године у „Соколском дому“, Венац вој. Петра Бојовића 11, са почетком у 17:00 часова.

            Све спортске организације, чланице Савеза, могу доставити предлоге за председника Савеза на Иницијалном обрасцу до 22.02.2017.године, поштом или лично на адресу Спортског савеза града Сомбора, Венац вој. Петра Бојовића 11, 25000 Сомбор. Све пријаве након тога рока сматраће се неблаговремено.

1 Poziv i dnevni red

2 Ovlascenje za Izbornu Skupstinu pridruzeni clanovi

2 Ovlascenje za Izbornu Skupstinu redovni clanovi

3 Zapisnik sa redovne Skupstine 2016

4 Inicijalni predlog za predsednika

5 Izjava zastupnika

феб 13 2017

Збор придружених чланова ССГ Сомбора

Предмет: Обавештење

 

           Збор Придружених чланова ССГ Сомбора ће се одржати 16.фебруара 2017.године ( четвртак) у „Соколском дому“ ( Плава сала) са почетком у 17:00 часова.

ДНЕВНИ РЕД:

1.Избор пет (5) чланова Скупштине из редова Придружених чланова ССГ Сомбора

Прилог у Документима

-Образац за пуномоћ

-Списак придружених чланова ( извод из књиге чланова ССГ Сомбора)

 

феб 09 2017

Утврђени датуми Изборне Скупштине ССГ Сомбора

На  19. седнице Управног одбора ССГ Сомбора која је одржана 08.02.2017.године у складу са Статутом ССГ Сомбора члан 28. став 2. донео је одлуку да се Изборна Скупштина Савеза одржи 27.фебруара 2017.године у просторијама „Соколског дома“ са почетком у 17:00 часова.

Изборни збор за придружене чланове ССГ Сомбора ће се одржати 16.фебруара 2017.године у „Соколском дому“ (Плава сала), са почетком у 17:00 часова, где ће се одредити још 5 чланова Скупштине ССГ Сомбора из редова придружених чланова који би по Статуту ССГ Сомбора имали статус редовног члана Изборне Скупштине ССГ Сомбора.

Кандидатуре за председника ССГ Сомбора се достављају Кандидационој Комисији ССГ Сомбора, најкасније до 22.фебруара 2017.године на адресу: Спортски савез града Сомбора, Венац вој. Петра Бојовића 11/1, 25000 Сомбор, лично или препорученом поштом.

феб 09 2017

Развраставање спортских организација

           На основу Одлуке са 19. седнице Управног одбора ССГ Сомбора која је одржана 08.02.2017.године у складу са чланом 16.став 1. Статута донета је одлука о развраставању спортских органиазција чалница Савеза.

РАЗВРСТАВАЊЕ СПОРТСКИХ ОРГАНИЗАЦИЈА ЧЛАНИЦА ССГ СОМБОРА ЗА 2017.годину

РЕДОВНИ ЧЛАНОВИ

   

Спортска организација

 

Заступник

Категорија у чланству
1. ФК „Омладинац „ Буковац Станимир Павков

061/2086993

Редован члан
2. ФК „Граничар „ Гаково Драгослав Шчекић

063/1652152

Редован члан
3. ФК „Станишић „ Станишић Александар Кнежевић

063/7723067

Редован члан
4. ФК „Хајдук „ Стапар Вид Гаврић

064/3736472

Редован члан
5. ОФК „Шикара „ Сомбор Лемић Винко

063/311665

Редован члан
6. ФК „Слога „ Чонопља Кукић

064/8902747

Редован члан
7. ФК „Кордун „ Кљајићево Богдан Јанчић

063/7508990

Редован члан
8. ФК „Жак „ Сомбор Тихомир Ђенић

063/8756358

Редован члан

 

9. КМФ Сомбор, Сомбор Сава Мајторов

061/1540436

Редован члан
10. ФК „Раднички“ Сомбор Радован члан
11 ФК Жак-јуниор Сомбор Владимир Карановић Редован члан
12. ОРК „Далматинац „ Риђица Драган Шкопеља

064/1334073

Редован члан

 

13. МРК „Сомборелектро „ Сомбор Милан Мискин

063/540930

Редован члан
14. ЖРК Раванград Сомбор Слободан Гњидић

064/1657326

Редован члан
15. РК „Граничар „ Гаково Жељко Грабеж

065/9113619

Редован члан
16. РК „Графичар „ Бездан Хорват Роберт

063/8922480

Редован члан
17. Рукометни клуб Сомбор Никола Пајић

 

Редован члан
18. ОК „ Volley stars „Кљајићево Владимир Карановић

064/1715653

Редован члан
19. ОК „ЦВС“ Сомбор Срђан Релић

063/582998

Редован члан
20. ОК „Сомбор „ Сомбор Милош Алексић

063/8119033

Редован члан
21. Куглашки клуб „Кордун „ Кљајићево Владо Бојанић

061/6828955

 

Редован члан
22. Џудо клуб „Ипон „ Сомбор Антун Блашковић

063/8313307

Редован члан
23. ЦБВ „Станишић „ Станишић Драган Комазец

064/3120110

Редован члан
24 Џудо и самбо клуб Бачка, Сомбор Влатко Беловуковић

064/8372531

Редован члан
25. Кошаркашки клуб Сомбор Бојан Марковић

0655427711

Редован члан
26. Кошаркашки клуб „Со-кош“ Милан Стојков

063/1078963

Редован члан
27. Боћарски клуб Сомбор Миле Поповић

064/0092662

Редован члан
28. Карате клуб „Сомборац“ Петар Косановић

063/1044884

Редован члан
29. Карате клуб „Раванград“ Славко Вуковић

063/7624726

Редован члан
30. Карате клуб „Душан Станичков“ Сомбор Александар Курђумов

064/8401036

 

Редован члан
31. Шах клуб „ Алекса Шантић“ Стојановски Бранко

061/1706903

Редован члан
32. Сомборски шаховски клуб Јосип Декић

063/8689282

Редован члан
33. Пливачки клуб Сомбор Бојан Штакић

063/8888241

Редован члан
34. Пливачки клуб Феникс, Сомбор Роберт Репман

069/2055857

Редован члан
35. ПВК „ Полет“, Сомбор А. Димитријевић

063/522468

Редован члан

 

 

36. Тениски клуб „Жак „ Сомбор Стипа Крајиновић

069/5552687

Редован члан
37. Бициклистички клуб „ S-team“  Сомбор Срђан Омаковић

063/1170387

Редован члан
38. Аеро клуб Сомбор Андрија Шил

063/1705231

Редован члан
39. Клуб дизача тегова „Раднички“ Милош Божичковић

063/587993

Редован члан
40. Боксерски клуб Сомбор Стојан Кнежевић

066/200007

Редован члан
41. Плесни клуб „Ронда“ Сомбор Ладо Божић

061/1456886

Редован члан
42. Стрељачки клуб „Black horse“ Сомбор Рајко Рацић

063/8886325

 

Редован члан
43. Атлетски клуб „Маратон „ Сомбор Мира Трифунов

064/1893311

Редован члан
44. Триатлон клуб „Sprint“ Сомбор Жељко Ивковић

064/2480407

Редован члан
45. Рвачки клуб „Соко „ Сомбор Градимир Дедић

063/8927819

Редован члан
46. Бразилски џиу-џицу клуб „Family fight team“ Сомбор Војислав Дубравац

060/692-20-90

 

Редован члан

47. Клуб Амричког фудбала „Celtis“ Сомбор Вида Сотин

0643587626

Редован члан
48. Гимнастичарски клуб „ Соко“ Сомбор Миљана Божичковић

069/2683299

Редован члан
49. Клуб борилачких спортова „Галактик“ Сомбор Дејан Кунић

064/1535248

Редован члан
50. Бициклистички клуб Сомбор Бранко Королија

064/4847885

Редован члан
51. СК „Фигура „ Сомбор Драгана Пезељ

060/0250259

Редован члан
52. ДПА Сомбор Горан Зелић

064/6113797

Редован члан
53. АРК „Сомаратон“ Сомбор Дамир Марковић

060/1677778

Редован члан
54. Спортски аеробик и фитнес клуб „Кетс“ Сомбор Марија Лукић

060/7200069

Редован члан
55. Кајакашки клуб „Дунав“ Бездан Јанош Панда

063/560632

Редован члан
56. Рвачки клуб „Раднички „ Сомбор Иван Фргић

060/4221560

Редован члан
57. Кик клуб „Кобра „ Сомбор Александар Ковач

060/0423624

Редован члан
58 СД „Вихор „ Сомбор Младен Праштало

065/4429880

Редован члан
59. Спортски клуб „Дан“ Сомбор Владимир Дедић

063/7455459

Редован члан
 

ПРИДРУЖЕНИ ЧЛАНОВИ

60.- 1. ФК „Растина 1918.“ Растина Слободан Безбрадица

060/0541852

Придружени члан
61.-2. ФК „Граничар „ Риђица Дејан Андрић

060/0599056

Придружени члан
62.-3. ОФК „Металац „ Сомбор Миодраг Мијатовић

063/8032333

Придружени члан
63.-4. ФК „Телечка“ Телечка Миладин Радић Придружени члан
64.-5. ФК „Спектар „ Сомбор Бранко Жакић

063/7783264

Придружени члан
65.-6. ФК „Једнинство 1947“ Колут Владимир Кљајић

063/1188013

Придружени члан
66.-7. ФК „ Дунав „ Бачки Моноштор Вакош Младен

064/2512143

Придружени члан
67.-8. ФК „Алекса Шантић“ Рајко Томић

060/3301161

Придружени члан
68.-9. ФК „Динамо“ Бачки Брег Придружени члан
69.-10. ФК „Спорт“ Бездан Придружени члан
70.-11. ОРК „Кљајићево“ Кљајићево Дејан Никшић

063/1825639

Придружени члан
71.-12. Куглашки клуб „Полет „ Сомбор Зденко Павлиц Придружени члан
72.-13. Кошаркашки клуб Баскет плус Недо Ђурђић

069/1645686

 

Придружени члан
73.-14. Боћарски клуб Фокс, Кљајићево Миладиновић Жељко

062/236604

Придружени члан

 

74.-15. Боћарски клуб Станишић Дејан Андрић

060/0599056

Придружени члан
75.-16. Боћарски клуб Риђица Жељко Павасович

064/2097586

Придружени члан
76.-17. СТК Жак Дарко Поповић

060/0827423

Придружени члан
77.-18. СТК Гусар, Стапар Дарко Поповић

060/0827423

Придружени члан

 

78.-19. Шаховски клуб „Раванградске ајкуле“ Драго Курчубић

063/7039145

Придружени члан
79.-20. Шах клуб „Полет“ Растина Вукашин Елез

063/1020037

Придружени члан
80.-21. Шах клуб „Лемеш“ Светозар Милетић Милорад Каракаш

064/1954204

 

Придружени члан
81.-22. Шах клуб „Бездан „ Бездан Иштван Мазак

025/438788

Придружени члан
82.-23. Шах клуб „ Станишић „ Бошко Шеша

064/2943021

Придружени члан
83.-24. Шах клуб „Бачки Брег „ Милан Рапајић

060/4442172

Придружени члан
84.-25. „ Bowling stones „ Сомбор Милан Вучковић

064/8960025

Придружени члан
85.-26. Гимнастички клуб „Младост“ Бачки Моноштор Аница Перишкић

063/1089543

Придружени члан
86.-27. Aикидо клуб Сомбор Љуба

064/2453244

Придружени члан

 

 

87.-28. Боди билдинг аеробик клуб „Херкулес“ Сомбор Синиша Козак

063/511699

Придружени члан
88.-29. Куглашки клуб Кљајићево Жељко Сузић

063/547908

Придружени члан
89.-30. Speed badminton klub „Speeder“ Сомбор Борис Јерковић

025/450573

Придружени члан
90.-31. Фитнес клуб „S-fit“ Сомбор Соња Милошевић

069/4200336

Придружени члан
91.-32. Bowling клуб „ Раванград „ Сомбор Миленко Вулиновић

063/1127662

Придружени члан
92.-33. Клуб спортских риболоваца „Magish fish“ Сомбор Дамир Милошевић

063/626463

 

Придружени члан
93.-34. ОК „ Elbrako-Texnoland“ Дејан Зекић

069/641164

Придружени члан
94.-35. Крикет клуб „Bodrog deers“ Бачки Моноштор Придружени члан
95.-36. КБС „Centution Combat“ Sombor Придружени члан
96.-37. ЗСКУ „Раванград“ Сомбор Придружени члан
97.-38. КБС „Ехтреме“ Сомбор Придружени члан

 

ПОМАЖУЋИ ЧЛАНОВИ

98.-1. Градски фудбалски савез Драган Максимовић Помажући члан

 

99.-2. Боћарски савез Сомбор Недељко Мусулин

069/5330353

Помажући члан
100.-3. Карате клуб „Милош Мркаљ „ Кљајићево Помажући  члан
101.-4. УСР Сомбор Роберт Катона

060/0423652

Помажући  члан
102.-5. СД  „Број један „ Сомбор Владимир Лалошевић

066/148625

Помажући члан
103.-6. ЖПСД „ Др Радивој Симоновић“ Сомбор Бранко Штигмунд

064/1004930

Помажући члан
104.-7. Ронилачки клуб „Green house diving club“ Сомбор Милан Стојановић

060/5373655

Помажући члан
105.-8. Удружење расних коња Стапар Драгана Галић

069/1888073

Помажући члан
106.-9. Женски куглашки клуб „Полет“ Сомбор Милица Павлиц

063/7155812

Помажући члан
107.-10. Спорт за све „ Fun & Fit“ Сомбор Дејан Зекић Помажући члан
108.-11. СУ „Студент „ Сомбор Дејан Хорват Помажући члан
109.-12. Шаховски савез Сомбор Симана Матковић Помажући члан
110.-13. СЦ Соко Сомбор Душко Секулић Помажући члан

 

У Сомбору, 08.02.2016.године

 

Члан Савеза незадовољан Одлуком о разврставању има право да упути писмену жалбу Управно одбору Савеза у року од 7 дана од објављивања, а Управни одбор има рок од 7 дана да донесе Одлуку о жалби. Члан савеза незадовољан одлуком УО Савеза има право да се жали Комисији за мирно решавање спорова из сталног арбитражног суда Спортског савеза Србије. Одлуке о разврставању на званичном сајту ССГ Сомбора са детаљним образложењем и потврдама гранских савеза о учешћу две и више селекција у редовном систему такмичења.

Спортски савез града Сомбора

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com