сеп 06 2019

Radnički 1912 gostuje u Kuli

Srpska liga Vojvodine (četvrto kolo)

Hajduk 1912 – Radnički 1912 (sudije Janjuš, Tomović, Šain, Mudrinić, delegat Đukanović,  kontrolor Leković)

Omladinac – Kozara (delegat Dukić, posmatrač Rodean, sudije Pjevac, Ivanišević, Laluja, Gnjatović)

Dinamo 1945 – Bratstvo 1946 (delegat/posmatrač Kiš Čepegi, sudije Džombić, Batalo, Svilenković, Meničanin)

Bečej 1918 – Zeljezničar (delegat/posmatrač Šavija, sudije Arsić, Bosin, Zorić, Dimitrijević)

Vojvodina 1928 – 1.maj (delegat Dakić, posmatrač Vukelić, sudije Mrđa, Dobričić, Subić, Belić)

OFK Vršac – Radnički (Zr) (delegat/posmatrač Radovanović, sudije Čapo, Paštar, Kantor, Đumić)

Dunav – Borac (delegat Drljača, posmatrač Vuksanović, sudije Jeknić, Nikolić, Vujanov, Ranisavić)

Bačka 1901 – Radnički (SM) (delegat/posmatrač Tomičić, sudije Bogićević, Zekonja, Drndarević, Bikić)

VFL Sever (četvrto kolo)

Sloga – Bajša (delegat Vidaković, sudije Čapko, Tešanović Maravić)

Radnički – Krila Krajine (delegat Savić, sudije Kuzmanović, Mrđenović,  Markuš).

Bačka – OFK Stari Grad (delegat Latki, sudije Stojčević, Martinović, Aleksić)

Crvenka – Tekstilac (delegat Radošević, sudije Repček, Kovač, Hernaus)

Vojvodina – Tavankut (delegat Mišković, sudije Šćepanović, Ćeranović, Purić)

OFK Vrbas – Mladost (T) (delegat Ivanišević, sudije Milešević, Latinović, Kantar)

Mladost (BP) – ČSK (delegat Pavlović, sudije Vukanović, Nešić, Subotić)

Mladost Apa – Tisa (delegat Đurović, sudije Vasiljević, Janjić, Boškić)

PFL Sombor (četvrto kolo)

Korduna – Vojvodine (delegat Poljak, sudijeVujić, Ivan, Vujaković)

Budućnost (P) – Žak  (delegat Knežević sudije Olujić, Jerčić, Pilić)

Omladinac (B) – BSK (delegat Filipović, sudije Petrović, Jerilović, Nikolić)

Budućnost (M) – Kulpin (delegat Petrović, sudije U. Hornjak, Radanović, Dražić)

Borac 46 – Tvrđava (delegat Vaslović, sudije D. Mitrović, Manić, Janković)

Polet – Maglić (delegat Lekić, sudije Radulović, Gajić, Dudok)

Hercegovac – Rusin (delegat Knežević, sudije Đurđević, Mahotka, Banda)

Slavija – Radnički 1918 (delegat Jovanović, sudije Malbašić, S. Mitrović, Vujić)

MFL Sombor – prvi razred (četvrto kolo)

Mladost – Jedinstvo (delegat Kesegić, sudije Perišić, Leđanac, Trivunović)

Omladinac – Dunav (delegat Sabo, sudije M. Radulović, D. Radulović, Kuzmanović)

Hajduk – OFK Odžaci (delegat Samardžić, sudije Čapko, Borota, Bošnjak)

Stanišić 1920 – Lider (delegat Cimeša, sudije Mudrinić, Domić, J. Desnica)

Terekveš – Aleksa Šantić (delegat Zobenica, sudije Šćepanović, Hernas, Maravić)

Partizan – Borac (delegat Vrbljanac, sudije Martinović, Đurđević, Periškić)

Kula – Lipar (delegat Kutina, sudije Ivan, Vujić, S. Hornjak)

Polet – Zadrugar (delegat Gagrčin, sudije Kiršner, Milanović, Carić), 

MFL Sombor – drugi razred (drugo kolo)

Jedinstvo Lemeš – Graničar (delegat Koril, sudije Janjić, Leđenac, Malbašić)

Rastina 1918 – Bratstvo 2019 (delegat Nimak, sudije Vračar, Rakić, Nikolić)

Dinamo (S) – Dinamo 1923 (delegat Mak, sudije Orlović, R. Vlatković, M. Vlatković)

Sport – Telečka (delegat Balać, sudije R. Vlatković, Orlović, Matić)

Slobodna je ekipa Panonije.

Sve utakmice se igraju od 16.30 časova.

 

Оставите одговор

Your email address will not be published.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com