окт 14 2020

Rukometaši startovali porazima

Somborski rukometni predstavnici započeli su sezonu porazima.

Somborelektro je pretrpeo poraz na gostovanju u Apatinu.

Drugoligaši su poraženi na domaćim parketima. Sombor je ubedljivo “deklasiran” od ekipe Metalca, dok je Dalmatinac minimalno izgubio od Sente.

U somborskom trećeligaškom okršaju između Kljajićeva i Grafičara, bolji su bili “Bezdanci”.

U narednom kolu Somborelektro igra protiv Jabuke, Sombor gostuje u Prigrevici, dok će Dalmatinac putovati u Elemir. Kljajićevo putuje u Novi Kneževac, dok će Graničar iz Gakova ugostiti Sivac 69. Ekipa Grafičara će ugostiti Borac iz Bačkog Gračaca.

Izveštaji sa utakmica:

Apatin – Somborelektro 25:21 (14:12)

Sedmerci: 5/5 (Apatin). 4/4 (Somborelektro).

Isključenja: 8 minuta (Apatin). 4 minuta (Somborelektro).

Apatin: Divjak 2, Nađ, Pilipović 4, Krec 2, Milićević, Z. Mandić 1, Mačkić, Oljača 9, Grubor, Milojević 5, Glušica, Solać 2, Ćopić, P. Mandić, Braun, Galfi.

Somborelektro: Maksimović, Kolarić 2, Petrović, Gajić, Pejinović 1, Kelić, S. Miskin 1o, Ž. Miskin 1, Jokić 2, Rnjak, Kuprešanin 2, Terzić, Veselovski 3, Domić, Prekpalaj, Zeljko.

Sombor – Metalac 17:40 (6:23)

Sedmerci: 1/2 (Sombor). / (Metalac).

Isključenja: 4 minuta (Sombor). 10 minuta (Metalac).

Sombor: Pejanović, Oraš, Blagojević, Zorić, Pfeifer, Vezmar, Jelić 3, Plećaš 1, Janković, Kokrehelj 2, Mesaroš 4, Aćić 7.

Metalac: Draško, Jakšić 7, Kokić 8, Fat 2, Manić 1, Stojanović 4, Mašić 1, Jovičić 7, Korčok, Marković, Devetak 4, Mandić 1, Milinović 1, Zec, Bjelić 4.

Dalmatinac – Senta 23:24 (10:13)

Sedmerci: 1/7 (Dalmatinac). 2/5 (Senta).

Isključenja: 12 minuta (Dalmatinac). 10 minuta (Senta).

Dalmatinac: Simić, Vojvodić 3, Šveljo, S. Miskin 2, Ležajić 3, Vagić, Vulinović 1,  Graovac 6, Vorkapić 1, A. Macura, S. Macura 5, Gardijan 2, Zelić.

Senta: Pjevalica, Nađ 1, Reljić, Ilić 4, Tatić, Božović 9, J. Miljković, Božanin, N. Miljković 1, Senić 3, Janković, Obradović 6.

Kljajićevo – Grafičar 21:27 (7:12)

Sedmerci: / (Kljajićevo). 2/5 (Grafičar).

Isključenja: 8 minuta (Kljajićevo). / (Grafičar).

Kljajićevo: Pešut, Dragaš 3, Nikola Bjeloš 1, Konakov, Neškovski 7, Dević, Simić, Nemanja Bjeloš 1,  Mile Bjeloš, Mrkonjić 6, Vukobratović 3.

Grafičar: D. Bajrami, Šipoš 3, Galić 4, Kele 2, O. Bajrami 2, Radanović 8, Ćupurdija 6, Martin, Dragojević 2.

somborsport.org

Оставите одговор

Your email address will not be published.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com