апр 12 2019

Sledi zanimljivo fudbalsko kolo

VFL Sever – 21. kolo

BSK – Mladost (T) (delegat Bakić, sudije Sabo, Rakić, Janjić)

Mladost Apa – Radnički (delegat Đurović, sudije Šipoš, Kovač, Purić),

Tisa – Tekstilac (delegat Marjanović, sudije Martinović, Vračar, Hernaus)

Budućnost – Crvenka (delegat Drašković, sudije Vasiljević, Dopuđa, Markuš)

Polet – Sloga (delegat Haška, sudije Tešanović, Čapko, Stanić)

Mladost (BP) – Tavankut (delegat Vujaković, sudije Krušić, Jurić, Trbović)

Vrbas – Bačka (delegat Suvajac, sudije Rauković, Latinović, Kantar)

Radnički 1912 – Bajša (delegat Latki, sudije Milosavljević, Vukanović, Popović).

Sve utakmice se igraju od 16 časova. 

PFL Sombor – 21. kolo

Lipar – Hecegovac (delegate Merdanović, sudije D. Mitrović, Gajić, Stojačić)

Radnički 1918 – Budućnost (delegat Grdinić, sudije Vujić, Olujić, Jerčić)

Krila Krajine – Tvrđava (delegat Trifunović, sudije Dudok, Šolaja, Hornjak)

Rusin – Slavija (delegat Marjanac, sudije Đurđević, Mahotka, Malbašić)

Vojvodina – Borac 46 (delegat Koberski, sudije Mudrinić, Nikolić, Petrović)

Kulpin – Stari Grad (delegat Srdić, sudije Janković, Manić, Aleksić)

Polet – OFK Odžaci (delegat Mraović, sudije Stojčević, Jerilović, Stojakov)

Kula – Žak (delegat Krčmar, sudije Bosnić, Milešević, Radanović).

Sve utakmice počinju od 16.30 časova.

MFL – 1. razred (15.kolo)

Dunav – Mladost (delegat Kesegić, sudije Boškić, Rodić, Domić)

Aleksa Šantić – Jedinstvo (delegat Vrbljanac, sudije Kiršner, Trivunović, Carić)

OFK Šikara – Terekveš (delegat Bakić, sudije Kuzmanović, Gulači, Pilić)

Kordun – Partizan (delegat Koril, sudije Perišić, Leđanac, Bošnjak)

Hajduk – Omladinac (D) (delegat Sabo, sudije Čapko, Hornjak, Sabo)

Zadrugar – Omladinac (B) (delegat Mraović, sudije Bečanović, Matić, Jović)

MFL – 2. razred (15.kolo)

Lider – Panonija (delegat Jovanović, sudije Ivan, Vujić, Parčetić)

Borac (BG) – Jedinstvo Lemeš (delegat Gagrčin, sudije Ličina, Čugalj, Jerilović)

Dinamo (S) – Telečka (delegat Čepić, sudije Vlašković, Zeljković, Vasić)

Graničar – Stanišić 1920 (delegat Lekić, sudije Rakić, Mudrinić, Petrović).

Slobodni su Dinamo 1923 i Sport.

Sve utakmice počinju od 16.30 časova.

Оставите одговор

Your email address will not be published.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com