сеп 17 2020

Stanišić pobedio u Pivnicama

PFL Sombor

Žak – Tvrđava 2:2 (1:2)

Strelci: Sazdanić, Hoscieslavski (Žak). Ralević, Šomoši (Tvrđava).

Žuti kartoni: Šimunov (Žak). Ralević (Tvrđava).

Žak: Kozlina, Knežević (Krstić), Šimunov, Sazdanić, Banić, Nikić, Kovačević (Vulin), Hoscieslavski, Jovanović, Savić, Milanović (Čivčić).

Tvrđava: Čučković, Dević, Glamočanin, Šećerov (Šoven), Šomoši, Vajnrih (Ćulibrk), M. Agbaba, Ralević, Iličić, Štrbac, D. Agbaba.

Slavija – Stanišić 1920 – 0:2 (0:1)

Strelci: Vranković, Stanković (Stanišić 1920).

Žuti kartoni: Rakočević (Slavija). Radev, Pavin, Resanović (Stanišić 1920).

Slavija: Vučetić, Zaskalicki, M. Šmit, Jušković (Brnja), A. Šmit, Belanji (Kuchta), Rakočević, Petrović (Benka), Kotiv (Bolehracki), Marojević (Nikolić), Čvokić.

Stanišić 1920: Brkić, Radusin (M. Bogunović), Vranković (Bečanović), Ljuština, Vujin, Jovović (Matijaš), Stanković (Matić), Resanović, Radev (Marinković), Erdei, Pavin.

Borac (BG) – Kordun 4:1 (2:1)

Strelci: Ćuk 2, Subašić, Žegarac (Borac BG). M. Sekulić (Kordun).

Žuti kartoni: Pokrajac, Nešković, Zagorac (Borac BG). D. Šaula (Kordun).

Borac (BG): Marković, Ličina, Čuturilo (Radaković), Subašić, Krtinić (Medić), Pokrajac, Zagorac, Žegarac (Ivanić), Ćuk (Čanković), Nešković, Obradović (Pokrajac).

Kordun: Curnović, D. Šaula, Kovačić (N. Sekulić), Nikolić, Češnovar, Marko Čekeliš, Anitić, Geljić (Lončar), Vila, M. Sekulić (Maćešić), Kovačević.

Omladinac – Borac 46 – 1:3 (0:2)

Strelci: Kovačić (Omladinac). D. Balango, Soldat, Tankosić (Borac 46).

Žuti kartoni: /

Omladinac: Miljan Zelić, Miloš Zelić (Teslić), Damjanović, Mufić, Subotić, Radujko (Delija), Grgić, Kovačić, Mijić (Terzija), Plavšić, Sekulić (Lekaj).

Borac 46: Đukić, Maksimović, Drobnjak (S. Balango), Vojnović, Vjetrović, Soldat, D. Balango (Tankosić), Gajić, Jovanović, Popadić (Lakatoš), Jandrić.

Rusin – Budućnost (G) 4:1 (2:0)

Kulpin – Zadrugar 2:1 (0:0)

Maglić – Budućnost (P) 1:4 (1:2)

Budućnost (M) – BSK 4:0 (0:0)

Polet – Radnički 1918 – 0:0

Tabela: Rusin 16, Budućnost (M) 15, Stanišić 1920 – 15, Budućnost (P) 12, Slavija 12, Žak 10, Borac 46 – 10, Borac (BG) 7, Zadrugar 7, Budućnost (G) 6, Kulpin 6, Maglić 6, Tvrđava 5, Radnički 1918 – 4, Polet 4, Omladinac 4, Kordun 3, BSK 0.

Parovi narednog (7) kola: Budućnost (G) – Žak, Borac 46 – Rusin, Kordun – Omladinac, Budućnost (P) – Borac (BG), Zadrugar – Maglić, Stanišić 1920 – Kulpin, Radnički 1918 – Slavija, BSK -Polet, Tvrđava – Budućnost (M).

Оставите одговор

Your email address will not be published.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com